Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *32*

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

33
enjoy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Da, claudia, normal ca papusa e Isabella, ca doar Iulia nu mai e chiar asa mica sa se mai joace cu alea de plastic, nu?! E fetita mare, e la next level!!
Noi n-avem papusa, avem ditamai papusoiul


Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui monikus


Mai fetelor, puiul meu nu mai vrea sa stea la san decat cate 5 minute la fiecare. Apoi incepe sa se agite si sa urle. Nici nu stiu ce sa fac. HELPPPP

Monica, mami fericita de Rares Andrei (16.10.2009) ALBUM RARES ANDREI BEBE
POZE BOTEZ
pentru prima data in asteptarea lui in trei



Poate se satura repede! Natalia sta uneori si 2-3 minutele.


de Natalia (03.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucapaun

Citat:
citat din mesajul lui monikus


Mai fetelor, puiul meu nu mai vrea sa stea la san decat cate 5 minute la fiecare. Apoi incepe sa se agite si sa urle. Nici nu stiu ce sa fac. HELPPPP

Monica, mami fericita de Rares Andrei (16.10.2009) ALBUM RARES ANDREI BEBE
POZE BOTEZ
pentru prima data in asteptarea lui in trei



Poate se satura repede! Natalia sta uneori si 2-3 minutele.


de Natalia (03.09.09)

Multumesc frumos pt raspuns. Totusi dupa 1 ora cauta cu gura sanul si nici nu stiu daca e ok sa-i dau dupa 1 ora sa manance din nou.

Monica, mami fericita de Rares Andrei (16.10.2009) ALBUM RARES ANDREI BEBE
POZE BOTEZ
pentru prima data in asteptarea lui in trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui monikus

Mai fetelor, puiul meu nu mai vrea sa stea la san decat cate 5 minute la fiecare. Apoi incepe sa se agite si sa urle. Nici nu stiu ce sa fac. HELPPPP

Monica, mami fericita de Rares Andrei (16.10.2009) ALBUM RARES ANDREI BEBE
POZE BOTEZ
pentru prima data in asteptarea lui in trei

La noi cand s-a intamplat asa a fost 1din 2 cauze:
- debit prea mare la san ( solutie- am exprimat cu pompa inainte de supt)
- afte in guritza ( solutie- glicerina boraxata cu care o dau zilnic de atunci)
Sper sa se rezolve repede. Pup

Uka, cea mai fericita mamica deCarina - 14.09.09
Printesa noastra Carina & Colaje de DOVLECEI dulci !!
Cea mai haioasa craciunita

Sarbatori fericite!!!

Mergi la inceput