Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti(43)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luludani spune:

multumim frumos, laura, nu ca nu la serbarea de la cresa a cantat ci la petrecerea firmei la care lucrez..serbarica de la cresa a tinut 15 minute timp in care sau dat cadourile intr-un planset general, iar mosul a fost o ingrijitoare imbracata nici macar nu au gasit un barbat sa-l imbrace..eh cresa de stat ce pretentii sa mai am

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadyEr spune:

Luludani, sunt niste scumpi! Cred ca si ale mele ar fi reactionat la fel. Sa fie sanatosi!

Cu baita am mai citit si eu pe net si se pare ca pana nu se fac coji nu prea e bine sa se faca baie generala. Asa ca o sa asteptam cumintei. Noroc ca nu e vara ca altfel aveam o problema mare cu Ana, care se umple de bubite vara (doctora zice ca e un fel de alergie la propria transpiratie, asa ca vara de obicei faceau cate 3 dusuri pe zi).
Multumesc tuturor pentru raspunsuri.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

tuturor!

am lipsit putin din lipsa de laptop, caruia i-am spart ecranul. acum e bine, l-am inlocuit.

m-am delectat cu poze superbe cu gemenei si gemenute, mai mici si mai mari, cu totii extraordinari! de asemenea, povestile voastre despre copilutii vostri mai mari sunt delicioase! mai vrem!!!

eu nu stiu cand mai apuc sa intru, asa ca va doresc tuturor un Craciun Fericit si linstit si un An Nou mai bun, cu multa sanatate si impliniri! LA MULTI ANI!!!


Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IliesClara spune:

Va uram si noi un Craciun binecuvantat si un an 2010 cu multe progrese!

Felicitari Larisel!

................................................................................................................
Clara, mami de gemenute Antonia si Iulia (din seara de 19 Martie 2009, cand ningea)

PENTRU MOSH: SUNTEM CUMINTI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Va doresc tuturor un CRACIUN FERICIT sanatate si numai bine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luludani spune:

Va uram si noi un Craciun fericit si linistit alaturi de persoanele dragi voua
http://i562.photobucket.com/albums/ss67/luludanilulu/albero_di_natale34_Jpg_240_240_100.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Acum, cand colindele, toate nascute sub zapezi, aduc cu ele mireasma de Iisus nascut in iesle, simtim si noi tot mai tare atmosfera de Sarbatoare ce se apropie. Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an! La multi ani!

Daca doriti sa votati un pitic o puteti face AICI

elena fericita de Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:



Ioana,
Philip 6ani, Yann 6ani, Sabina 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

N-am mai reusit sa scriu deloc... Nici acum nu prea am timp pt. ca asteptam sa aduca tati bradul, cioplit, in suport ... sa ne apucam sa-l impodobim... trupa abia asteapta...

Asadar, pt. ca nu stiu cand, daca mai intru... de maine o s-o tinem dintr-o vizita in alta...

Craciun fericit!



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput