***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007(112)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

hai ca de sila n-am nimerit emoticonul...



didialex, draga, nu stiu cum iti permiti tu sa imi ceri mie socoteala. da, am castigat la loto , dormi mai linistita?


vai , ce scarba mi-e... nu stiu, ai studiat mult ca sa provoci astfel de stari interlocutorilor? sau e natural, e "calitatea" ta innascuta?


daca totusi simti nevoia sa stii, zi-mi ca-ti dau un mail, pm, fax, scrisoare la posta. daca vrei iti atasez si actele, tot... ca daca tot imi trag AUDIT macar sa aiba toate actele la control...

ce-i roade pe unii dom'ne... uite cum nu putea sa stea linistita didialex de grija mea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

inca vomit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Eleganta exprimare..nu mai pe cine sa musti, si revii la nr 1 din lista, inceputa acu demult timp.
Drept sa spun imi e rusine ..de vorbele tale.
Cum spuneam nu meriti nici macar 1 secunda din timpul nostru, asa ignor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ar tb sa-ti fie rusine ca instigi.

nu musc pe nimeni, vb fff normal cu cine vb normal cu mine. dar eu nu te intreb pe tine de unde ai bani, asa ca te rog, atata timp cat eu te respect si iti respect intimitatea, respecta-mi-o si tu mie... ok?

e de toata jena, didialex, draga. nu am nici o lista, dar vad ca aveti voi o placere sa ma zgandariti pe mine... e misto? te distrezi? te simti bine? io nu inteleg de ce ai tras tu intrebari legate de situatia mea financiara... ce-ti pasa tie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

care dintre vorbele mele iti provoaca sila?

"scarba", "interlocutor", AUDIT, calitate, innascuti, provoci, grija, roade? ??? care dintre ele? ca n-am folosit nici un cuvant "scandalos"... poate gramatica e de vina, si pt asta imi cer scuze, dar nu putem toti sa fi-m "perfecti"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Oana, nu stiu subiectul, dar daca vomiti atata poate ti-ar prinde bine un test de sarcina, nu se stie niciodata...
Editez sa te intreb cum stai cu analizele, ne-ai lasat in suspans, am inteles ca nu mori acum, dar care e problema totusi?


Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07


Saby 2-3 ani*******mare(7) oct. 2009*******mare(5+6) august 2009 *******mare(4) iulie 2009 *******mare(3) iunie 2009 *******mare(1)2009 *******mare(2)2009 *******Saby la 2 ani
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Sa revenim la lucruri pamantesti.

Tati "cioparteste" bradul in curte, iar eu am pregatit locul. Am hotarat ca il punem azi si il ornam pana joi cate putin. Sper doar sa nu zboare globurile prin casa prea mult...

N.a. Curtea mamei, eu stau la bloc.

S s-a speriat groaznic de mos, doar ce-l vede si fuge... Sper pe 24 sa fie mai ok, sa nu tb sa-l alergam pe tati-mosu prin casa cu facaletul sa-l dam afara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Carla subiectul e situatia mea financiara care o intereseaza, vad, pe didi. Daca eu inteleg ca rup GAP ca iau produse de 3 mil si platesc1,5 - toate cadouri de craciun, asta e problema mea. Eu nu lucrez pe un salariu foarte mare, pt mine a da cu cardul de paman sau a rupe gap-ul se refera la sume modeste...

Iti multumesc pt intrebare, analizele au aratat cortizolul extrem de mic, la ora 8 fix. Asta e problma. Ma surprinde ca ti-ai amintit de acum 1 luna si ceva. Multumesc inca odata ca ai intrebat .

editez sa-ti spun ca o sa ma gandesc si la test de sarcina, dar inca nu (cred) ca e momentul sa il fac, mai stau 3-4 zile si te anunt daca a fost concludent rezultatul .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Kay, mi se pare cam exagarata reactia ta referitor la ce te intrebase Didi!
Nu poti sa scrii asta, apoi sa ne spui ce frumos pregatiti voi bradul... nu se incadreaza... Eu nu as putea sa trec atit de repede de la o stare la alta, ceea ce ma face sa cred ca nu esti autentica ori intr-un mesaj ori in altul.


Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelabv spune:

Am intrat sa va spun si eu Craciun Fericit alaturi de cei dragi !!

Nu e prima oara cind intru si vreau sa scriu si e "ceva" care pluteste in aer...Hmmm , da, e Kay ! mereu nelamurita si nemultumita de ce zic ceilalti ...mereu se simte atacata , apropo, superbe pozele cu Sonia ! Kay mentionai private site, ai incercat sa-ti asezi gindurile pe un asemenea site ?

Am sa mai scriu dar azi parca atmosfera e prea incarcata...

Mergi la inceput