Goldie Pants - 30

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza



JoAnn nu beau cafea, dar aroma o simt, si e senzationala

dincolo de gerul de afara, diseara imi fac programare la spa, la sauna, ca sa imi incalzesc mainile, sufletul si ideile

lisa nu m-am putut abtine si m-am uitat in dimineata asta putin la o parte din concert ahhh....asa am fentat nitzel frigul de afara. abia apuc sa vad si restul. pana la craciun cred ca o sa il stiu pe dinafara

in rest? ati disparut ieri in grup... iona, purple, mj la viena la castel nu sunteti, probabil ati fugit pe o insula? va trimit cativa fulgi macar, gerul il pun la pastrare pentru cand va intoarceti

anka esti prin zona?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.

fetili
All I want for christmas is www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> you
si fiindca azi e totusi monday sa incepem cu o www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> si cu inca o www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> si pentru cine mai rezista inca o www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


All I want for christmas is www.youtube.com/watch?v=3cOk8Z3kRfg&feature=PlayList&p=46768DF0670F60E3&playnext=1&playnext_from=PL&index=42" target="_blank">

Nu am disparut ieri..eu m-am inzapezit






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

oana uite pentru a-mi cere scuze si ca sa vezi ca ti-am urmat sfatul : www.youtube.com/watch?v=quokNhWKFTo" target="_blank">specialy for you ce zici e bine?
oana daca la tine a ajuns aroma inseamna ca si iona o simte, nu ?

mj pe la tine a ajuns aroma ??


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

buna fetele.
am intrat sa va anunt ca a aparut la Story un calendar pe 2010 cu Michael, este foarte misto, l-am luat
costa 7 ron.
va pup, o saptamana buna sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Ankaaaa...de unde il cumperi...din magazin , de la ziare ???...
Da aroma de la cafea ai simtit-o??

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

joann multam', a ajuns aroma de la cafeau ta doar ca eu si cred ca si iona suntem addicted de un anumit fel de cafea adica
asta www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> si asta www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> si asta www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetele

www.youtube.com/watch?v=udjYmn9KLkM&feature=related" target="_blank">All I want for christmas is you

mj mersi de cafea nu am mai servit de mult

oanaiti fac si eu o confesiune...concertu lui MLoveru.....nu m-am putut abtine

lisavezi ca au anuntat ploi sa nu uiti de rainy

anka,purple

JoAnnanka nu bea numa ness....ffff....facut de finu

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetili .Nu era musai sa beti cafeaua , doar asa sa simtiti aroma sa o inspirati...stiti voi... gen ...LOVE IS IN THE AIR ...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

JoAnn de la chioscul de ziare l-am luat.
Oana io sunt p`acilea.
mei vorbirati de cafea si mi-ati facut pofta de un ness frecat de finu meu preferat...manca-l-ar mamace se pricepe el

Mergi la inceput