Goldie Pants - 30

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello


iona ai facut precizari bune de ai uitat de unele. cum ar fi ca, mai sunt case libere aco la noi pa jackson street pentru cine doreste. si nu m-am mutat la MLover, mi-am cumparat casa aci langa tine, ca sa te supraveghez mai indeaproape in relatia cu vecinii

si la sporty ma uit ca asa vreu io!!! si daca ma mut in australia, tot il prind, prin video call

JoAnn sper sa gasesti alt personaj care sa iti interpreteze in gand coregrafia aia , ca MLover e numa in gandurili mele si in ograda mea...

purple nu ne impartasesti ce ai facut cu sisterele? sper ca a fost ghini si frumos

lisa azi dimi am carat singura cu sania ominii langa poiata si renii se uitau pe gemulete si au inceput sa zburde de fericire si de nebunie cand si-au vazut ominii....de se cutremura poiata. am zis ca ma intorc sa le fac oficial prezentarea cand se linistesc, ca duduia poiata de cum dadeau cu picioarele si cornele in ziduri, si de cum tipau de fericire. deci ai facut o treaba grozava cu ominii

mj . sa inteleg ca ai fost la sanius, sau la sauna cu CT

anka

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey am fost intai la sanius si dupa aia la sauna
vezi ce patesti nashico daca esti generoasa??? il dai pe ebony si ea pofteste si la MLoveru mey asta nu se face da daca as zice ca si mie imi place ebony il lasi si la mine de proba??? ca io zic ca joann nu a trecut testulvoi ce ziceti fetelor???
All I want for christmas is www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> you

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=i1VPxXreMDA" target="_blank">buna

iona multam ca l-ai trimis pe rainy sa-mi aduca ibricul pe vremea asta......da nu te superi daca il gazduiesc la mine cateva zile......pana se deblocheaza drumurili....ca mi-e frica sa nu ramana inzapezit pe undeva..

fetele, fiinda e okazie speciala...va servesc cu o www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank">cafea, facuta de insusi rainy...

oana buna treaba ai facut cu oaminii.

mj, de cateva zile ascult la greu www.youtube.com/watch?v=d2Ma5iLOfuw" target="_blank">melodia asta

purple, anka

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

bune fetele....neazta v-am dat de dimi

oana cum e relatia mea cu vecinii? iar case de vanzare nu mai sunt si oricum eu decid....fara acordul meu nimeni nu pune picioru pa jackson street

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
ca io zic ca joann nu a trecut testulvoi ce ziceti fetelor???


mey mjio una tip de mult tipm traba asta si nu m-a auzit nimeni am adus si dovezi incontestabile

lisa vezi ca ai ibricu pa foc de dimi

purpleanka

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Eu nu inteleg ce se intampla aici...mi se pare mie sau Joann urmeaza a fi data in judecata? Acum, cand se apropie termenul de o luna de proba pt. ebony oficial? Mhmhmhm.....

Frumosi oamenii lu' reni, minunati. Nu facem o conferinta de presa televizata, un party, ceva...? Asa frumuseti trebuie aratate lumii.

Na, m-am intalnit cu LaToya si Janet...faine fete, nimic de zis. Inca nu le programez la spa, ramane de vazut.






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

buna fetili
mei imi scapa multe p`aci vaz.....care e faza cu janet si latoya?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetelor ...stati...nu dati cu acuze in mine...CRED CA SUNT DATOARE CU O ESPLICATIE...in primul rand o greseala recunoscuta e pe jumatate iertata ,nu ca as fi gresit cu ceva ....
apoi mj io nu am poftit la MLover,nu imi veni sa lustruiesc centura,sa calc costumul sau mai stiu io ce doar i-am apreciat calitatile de dansator
Iona...
purple Nu cred ca oana are de ce sa ma dea in judecata ,dar daca ea crede ca apreciera decenta a lui MLover e un delict atunci...sunt vinovata
Oana imi pare rau,dar emotiile...stii eram la doctor...si dupa cum stii abia aseara am aflat ca iti apartine, remember?

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka a fost o intalnire in familie la purple, din cate am inteles eu, si asa a nominalizat ea persoanele cu care s-a intalnit

JoAnn privitu de la distanta si decent e for free... ca de aia ma uit si eu la sporty (plus alte inca vreo cateva motive personele), restul se taxeaza

si pe mine de ce ma lasasi sa ma mut aci mey iona? ca ai tu acolo un motiv ascuns. vreu sa il aud

JoAnn ce confesiune ziceai ca ii faci ionei? ca m-ai facut curioasa...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Oana ...pai io am privit decent si de la distanta ...Doar am zis ca nu am avut ganduri necurate .


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna dimi fetele
Cine serveste o cu aroma de ebony?


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput