Goldie Pants - 30

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Va doresc o seara frumoasa si calduroasa din toate punctele de vedere.
(Eu am o treaba cu LaToya si Janet)




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili goldie nu trebe sa stea decat pe pozitia number one ...asa ca, il scot la inaintare pe Billie Jean sa va faca o demontratie de ceva HOOOOOT.





oana, azi am revazut concertul aniversar din 2001 al lui MLoveru...suuuuper concert,iar reactiile publicului...pfffuaaa

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Lisaaaa.......cum rasucesti tu cutitul in rana......
Oana...da...care e MLoveru tau...ca nu il cunosc nu de alta da maine-poimaine ma trezesc sa intreb daca e liber


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa zilele astea tre sa imi fac si eu timp sa il vad, sa imi dai linkul

JoAnn iaca pe MLoverul meu



restu? sunteti la sanius? sau la deszapezire?

anka abia venisi si iar ai disparut?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

oana.stiam ca e a lu cuiva da nu stiam al cui eee...seamana oarecum cu ebony
Cum stati cu pegatirile pt intampinarea mosului?
Ebony ce parere aveti?

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ahhh...ce ma lovisi JoAnn cu ebony....da numa privesc, atat

cat despre MLoverul meu nu poci zice decat ca e fenomenal

mey ati disparut si nu am facut cunostinta oaminilor de zapada cu renii...cine se ocupa de gaska din poiata? ducem oaminii in fata la poiata?

JoAnn eu i-am trimes deza scrisoare la Mos....iar cu restu, sunt in grafic. ramasesem nitzel in urma ca MLoveru m-a solicitat la maxim, da am ajuns la zi....peste tot, inclusiv la spa, am pus totul in ordine mai ales aseara la jacuzzi...am sarbatorit ca am ajuns la zi

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

JoAnn, asta e MLoveru Oanei, in concertul de care vorbeam.....LIVE performance..



oana

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

fetele.....neazta

lisa multumim ca l-ai scos la defilare pa bilie jeannu l-am mai vazut de mult timpdaca doresti vreodata sa prinzi sporty tv stii ce ai de facut
era sa uit ceva...ma bucur ca rainy a ajuns in sfarsit cu ibricu

oana,lisa ati uitat sa-i spuneti lu joann ca MLoveru e vecinu meu oana s-a mutat la el....acu e vecina cu mine din cauza asta prinde sporty tv la orice ora

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna fetelor, nu v-ati trezit inca, sau dorm loverii pe camesha voastra de noapte si nu va puteti ridica din pat

Oana superb , fenomenal si delicios loverul tau in concert ...
Acu na...am sa-ti fac o confesiune... Eram zilele trecute in sala de asteptare la medic, si sa treaca timpul mai altfel imi indes io castile in urechi si ...canta MLoverul ...si ...io...i-am facut toata coregrafia din videoclip, in gand ,da pas cu pas ,fara sa gresesc... e...grav??

Iona am sa-ti fac si tie o confesiune, dar nu acum...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
All I want for christmas is www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> YOU

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput