Goldie Pants - 30

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

anka,
oare noi cand mergem sa o vizitam pe sister sa vedem cum il trateaza pe "remember"? Pe noi ca nase vad cum...
Ai vazut ce frumos e la spa? Plin de cliente multumite toate.
Da' oamenii de zapada iti plac?
Da' oamenii lu' reni?





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetili unde sunteti?
Am calendar 2010 cu Michael
Anka...io il am impreuna cu revista si CD-ul Story, cu biografia lui M., asa veneau impreuna sigilate la 10,50 ron .oare e acelasi calendar ca al tau ??
le-a cumparat my husband

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

JoAnn, asta era separat.Eu am mai luat in vara un cd cu bibliografia lui , se poa sa fie acelasi....oricum o sa ma uit si dupa ala.
mei Purple, la spa imi cam place....Blueshirtu a zis ca ati facut o treaba minunata, de cliente ce sa mai spun......vaz ca-s multumite


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetili

oana ma bucur ca ti-a placut concertul

iona deindata ce se anunta vreme prielnica il trimit pa rainy back home.

anka de unde stie blue shirtu ca am facut a great job cu spa-ul?

mey, vad ca v-ati luat calendare..insa eu pot zice ca am doua calendare, nu unul.....www.youtube.com/watch?v=tuO5h2mfAtU" target="_blank">asta si www.youtube.com/watch?v=vEkigYItxmk&NR=1" target="_blank">asta

si pentru ca BAD e cel mai HOOOT iete ca vi-l pun sa va mai cante ceva..



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello


am aparut si eu dintre nameti

o sa ma uit maine de calendar, ca abi acum am citit.

anka ne bucuram ca la blueshirt ii place , banuiesc ca si tie iti place la fel de mult la spa

lisa inca o data

purple, iona, mj

JoAnn e prea cuminte iona de cand l-ai aratat pe ebony, sau mi s epare mie?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetele .buna dimi .
Oana , nu inteleg la ce te referi?in legatura cu iona?
Dar de dedicatie nu ai zis nik...ti-a placut??
Anka...calendarul meu......il are pe ianuarie pe Michael copil,....februarie Billie Jean din videoclip.... in final pe decembrie e la costum cum imi place mie cam perioada 2005. e identic cu al tau ??
Lisa...super calendarele tale...da io o sa-l pun pe perete, asa sa avem contact vizual tot timpul
Iona are you ok? Will you tell us that you're ok iona??

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
All I want for christmas is www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> YOU
lisa da-mi voie sa te contrazic, www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> el e al mai H O T ....si ca sa nu te superi pe mine iti urez www.youtube.com/watch?v=d2Ma5iLOfuw" target="_blank"> o zi buna
fetili voi mai serviti ceva?? sau tineti post?io una nu poci ca sa postesc asa ca...www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico da ce vorbareata esti azi la fel si restu fetilor ati luat vacanta si de la goldie?? sau va trec absente nemotivat??




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor da voi va pregatiti temeinic de intampinarea mosului, ca nici pe aci nu mai dati
vad ca io is cea mai activa...de , vacanta isi spune cuvantul.
maimai arunc un bag un oki aici, mai mai un videoclip cu Michael,eee ce sa faci ...dependenta fetelor...na acu daca sunt Michael addicted ...
mj
oana

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput