Goldie Pants - 30

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mj girl intrebarea nr 1 mi-o pusei si io...adeca de cand stie una dintre sistere cum defileaza ebony,da sa vezi ce s-a enervat ebony cand a aflat...a zis ca e musai sa defileze diseara,din proprie initiativa


Fetelor io cred ca sisterele fac cu randul si urmaresc orice miscare a lui ebony

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello
Ce obosita sunt..toata ziua am muncit la oamenii aia de zapada din jurul spa-ului. Dar am auzit galagie, se pare ca au fost clientele multumite si tratamentele au avut efect.

Sa va prezint cativa decorativi de la spa. Lisa se poate reorienta profesional
www.bevsceramics.com/SnowmenNOT_CUT_OUT.jpg" target="_blank">http://www.bevsceramics.com/SnowmenNOT_CUT_OUT.jpg
www.arreglosnavidad.com/Pictures/XmasPictures/XmasSaleBIG/SkatingSnowmenFamily49313.JPG" target="_blank">http://www.arreglosnavidad.com/Pictures/XmasPictures/XmasSaleBIG/SkatingSnowmenFamily49313.JPG
Lisa si oana, nu inteleg ce machiaj vreti la oamenii lu' reni..de seara? de iarna? de zi? Niste oale acolo pe cap, un morcov, 2 carbuni sau mai multi si gata. La gura nu stiu, nu am idee. Da' io ii fac asa "aproape gata" si voi faceti ce vreti cu ei apoi...sunt sigura ca vor fi deosebiti, numai buni pt. reni.

mj, la sister si iona nu ma mai bag, ca se joaca cu mintile mele si vreau sa am sarbatori linistite macar...inca lucrez la asigurarea ca ii vor lasa forever pe black, white si metal in pace. Acum le inregistrez orice fac..in caz de vreun nou proces vom avea probe.

Iona, joann




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cum sa scrie GSS nashico?? io stiu ca GSS e compania care se ocupa cu securitatea lu spa intocmeste eventual dosare la cleentili recalcitrante pa placuta scrie No name from eden to hell si sigur, sigur am vazut si numili la unili actionare nu spui care ca dupa aia o sa vrea statui si alilalte care nu e trecute, tot ca mine si aci la spa nu e loc decat pentru una, a mea

mey da voua vi se pare in regula ca iona sau sis prezinta defilarili lu ebony? nu cumva joann nu il supravegheaza cum trebe??? purple ai ceva dovezi?? zici ca inregsitrezi, ia sa videm ce facura sisterili in ultimii 5 ani??
mey da five o'clocku iar nu se servi??
si inca ceva aveti mare grija la spa, la www.youtube.com/watch?v=Gvrdh6wjZRU" target="_blank"> ciocolatili astea e forbidden, sa nu dea cleentili iama in ele ca nu-sh ce va fac

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mj girl...ce vrei sa zicica n-avui io grija de ebony
IONA as vrea sa-ti aud esplicatia

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

si pana vine iona cu esplicatia sa va zic ce vreau de la mosu
Am doar 2 dorinte:
1.Sa aflu ca Michael e undeva bine,sanatos si fericit
2.Sa aflu ca am ramas
Nimic mai mult


si sa il lase iona in pace pe ebony

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue
Lisa si oana, nu inteleg ce machiaj vreti la oamenii lu' reni..de seara? de iarna? de zi? Niste oale acolo pe cap, un morcov, 2 carbuni sau mai multi si gata. La gura nu stiu, nu am idee. Da' io ii fac asa "aproape gata" si voi faceti ce vreti cu ei apoi...sunt sigura ca vor fi deosebiti, numai buni pt. reni.


purple trebe si ei sa aiba o moaca, nu? da' i-am stilizat sa fie numa buni pentru reni......nu m-am spetit muncind sa stii...
fetele va prezint colectia "snowmen de poiata".....care si cum... vedeti voi....se potrivesc f bine cu renii....mai am un pic de lucru la unul, dar las pe maine..

http://centria.files.wordpress.com/2009/04/dsc032022.jpg
http://dailytarhole.files.wordpress.com/2009/03/img_1135.jpg
http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2186/85/116/503873330/n503873330_1312578_2835.jpg
http://gordongabs.files.wordpress.com/2008/03/snowman1.jpg

sunt sigura ca renii vor fi incantati, au cu ce se juca de sarbatori..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

fetili ca am disparut azi de la spa.......sper ca v-a ajuns dark chocolata pt.toati cleentele de azi....io cu CTu meu am profitat de pana de curent si am dat o fuga pana pe insula lu Ctu lu mj sa-i esplic cum se face botezu sa nu mi-o ia altcineva inainte.....dar sunt ca nu am facut cunostinta cu prietenele la cunostinta ta din bistrita sper sa le cunosc cat de curand

purple,lisajos palaria...excelenta treaba cu oamenili de zapada iar acu dati-mi voie sa ma prapadesc de "snowmen de poiata".......lisa cre ca nu ti-a luat mult timp sa-i faci avand originalul in fata okilor reni sunt super incantati

meyyy mj ce nedumeriri ai?defilarea lu ebony? aia nu e o defilare oarecare ci e defilarea dovezilor...a costumurilor calcate de mine de cand se afla la joann....mai esact din 23.11.2009 sunt multe nu?la socoteala mea a iesit cel putin 2/zi......acu oana pe 23.12.2009 tre sa dea verdictu daca ramane definitiv la joann sau nu.....mie una imi convine sa ramana la ea

purple ce tot vorbesti mey acolo de jucat cu mintea ta....dovezi ....un nou proces?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa wonderful job....minunat...minunat ce ai facut. renii o sa iti poarte recunostinta forever

JoAnn nu te poci ajuta cu treaba cu ebony, numai iona poa sa te lamureasca. ti-am zis de la inceput sa ai grija ca studiaza tot ce misca. cat despre lista ta cu ce vrei de la mosu ti-am mai zis si la alt subiect, boteaza un bebe. du-te la un orfelinat ca sigur gasesti un bebe mic si parasit si neajutorat ce are nevoie sa fie botezat, si nu e greu sa il vizitezi din cand in cand...si ai sa vezi ca o sa se intample minunea in viata ta

purple o rezolvam cu statuia si posteru?

mj daca e p'asa treaba atunci iaca te invit oficial sa pozezi in catalogul de iarna primavara al spa-ului. tu si cu loveru tau sa fiti sezonu asta imaginea spa-ului accepti?

iona avusesi de lucru azi, stiu ca fost greu, dar sa stii ca si maine e la fel... e plin de programari musai sa o bagi si pa renees sa te ajute, ca sa faci fata... ca ma gandesc ca mai ai si acasa vreo 4-5-6 baieti sa nu fii prea extenuata

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ce catalog mey?? adica ce mey , nu gasesti si tu vreo manechina?? sau vreo missa iete nene tu vrei sa-ti faci reclama pe spinarea mea si a lu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">CTu meu sorry da despre remuneratie nu zisesi nimik ca doar n-oi vrea poze moka ia legatura cu manageru nostru eventual
pana una alta tot ce poci ca sa ofer e www.okazii.ro/catalog/35244164/Statuie-de-bronz-de-un-erotism-tulburator-a-reginei-Cleopatra.html#galerie" target="_blank"> statuia asta care ma reprezinta si pe care mi-a facut-o un mare artist la comanda lu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover, gaseste un loc principal pentru ea la spa si dupa ce e gata negocierea cu manageru cauta-ne

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da nemic nu mai e gratis pa lumea asta? chiar nemic? si pe langa asta....de generozitate ati auzit? nu vrei, nu vrei...lasa ca in ultima instanta ma pun eu cu MLoveru, ca eu pozez moca

o sa discut si cu impresionistu, impresaru pardon, al vostru sa vaz daca imi cere o avere mare, sau numa una mijlocie


fromoasa statuie iti facusi. purple ii gaseste loc, ca eu nu me precep la orientari si decoruri


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput