Goldie Pants - 30

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
incepem cu o www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">
mey mai e putin si vine moshu v-ati facut www.youtube.com/watch?v=OLoOxaXql-8" target="_blank"> wishlistu ?? eu stiu www.youtube.com/watch?v=Hi2etQk7_zc" target="_blank"> ce vreau

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=i1VPxXreMDA" target="_blank">neatza

fetele, ce de treburi avem azi.....se anunta a full day.....cu atatea cleente emportante la spa..

purple cati oamini ai facut?..

oana noi ne okupam de make-up, hair-styling and dressing ..sa vezi ce faini o sa iasa din mainile noastre...

mj lista cred ca e ajunsa la destinatie ..sper ca giftu e deja pregatit..

iona arata-i joannei cum e cu defilarili.....ca fusesi nemultumita de prestatia de-asear'..

joann, marca aia a ta preferita..precum si ambalajul....sunt ale mele ...sa cheama billie jean si thriller....tre sa-ti gasesti alte marci, ca nu sunt de vanzare...iar eu nu impart cu niminea bunatate de ciocolata.....cine ma cunoaste....stie ca la mancare pot renunta,insa la sweets never..

anka

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello

multa treaba la spa azi da totusi eu iau pauza de o cafea, ca de la prima ora alerg p'aci pa holuri cu hartii in brate. cred ca azi tre sa fac o noua comanda la furnizorul de dark chocolate, ca vaz ca e cerere muuultaaaa

ce se aude de oamninii pentru reni? purple?
lisa mai ai nevoie de ceva pt make-up la ominii aia? sa stiu sa comand

iona banuiesc ca esti in elementul tau, ai grija cu cleentele de la chocolate....sa plece multamite

mj tu faci lista pentru mosu? la spa oare ce sa ii zicem sa ne aduca?

JoAnn tu ce ai azi in plan? ceai? poti sa il bei aci la spa

anka

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

mjpt.wishlist.....ce bine ne cunosti iti dai seama ca ce vrei tu......vrem si noi

lisace se intampla cu billie jean si thrillerasu?vad ca au ajuns marca si ambalaj pentru dark chocolateio cre ca ar trebiu sa scoti din dotare caci stiu sigur ca deti asa ceva

purple cre ca tot cu oaminii de zapada.......insa nu uita mama leone

Citat:
citat din citatul lui oana_n
iona..zici ca nu e defilare aia? na ia exemplifica-ne tu aci una...sa videm

special pentru tine........asta e defilare


anka

fetili daca azi nu mai apar pe aci sa stiti ca am dat-o de dimi pewww.youtube.com/watch?v=N136BK4O4lE&feature=related" target="_blank"> si cre ca pana diseara ajung in coma


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

pfff...asa-i cand n=ai noroc , duamneeee ce ma fac ramasei si fara dark chocolata mea preferata...
Lisa da tu nu aveai bilie jean-ul ala sclipitor ,adica si asta in costum tot al tau e??
Duamneeeeeca tare n-am noroc...
Eeee...pai atunci www.youtube.com/watch?v=25zyKvFnu0s" target="_blank">sa ne inveselim
Iona io aseara n-am avut timp sa ma pregatesc asa temeinic, ca veni cererea de defilare asa pe nepusa masa si nici ebony nu era pregatit,stiti voi ca el e putin cam

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

oana nu mai beau nici un ceai , ma duc sa-mi innec amarul in,dar stai...nici asta nu am voie ca iau antibiotic
poate totusi o sa servesc un pic de ceai de ala hot

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

JoAnn, nu fi suparata ,gasim noi o recompensa pentru tine.[:D... fetele, o cadorisim pe joann acu de mos cu ceva?..iona, tu ai mai mult spor in cautari..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili io sunt nedumirita cu urmatoarili chestii:
1. de unde detine iona sau sis (ca nu s-a recomandat ) imagini cu ebony?
2. ce a facut joann ca sa fie cadorisita cu ceva de mos?
3. sunt foarte suparata ca nu mi-am gasit numili pa placuta de la spa, drept daune reparatorii vreau o statuie
am de nevoie de www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> neste oxigen si asta cat mai urgent

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ce ai mj de esti nedumerita?..
mey, da nu trebe sa vina si la joann mosu?...uite o punem pe iona sa caute o reteta speciala de tratament in dark chocolate...da alta marca de ciocolata....ca aia de-i face cu okiu joannei nu se foloseste la spa...

punctili 1 si 3 nu pot sa le rezolv yo...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj
1. poci zice ca nu am habar unde l-au surprins pa ebony. numai JoAnn sau iona ne pot lamuri
3. pa palcuta de la spa scrie GSS....da daca tu vrei musai sa ti vezi acolo nominalizata, iaca aranjam.purple gasesti te rog un loc vizibil de statueta, si poate faci loc si de un poster cu mj....ca e numa buna de pus intr-o sedinta foto pentru reclama la spa

iona.....ce sa mai zic de defilare...

lisa vaz ca te ocupi bine de ominii aia de zapada. mai ales acu dupa ce le studiasi fisele personale, cred ca stii bine ce sa le evidentiezi, ca sa le placa la reni

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput