Goldie Pants - 30

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


multa treaba si azi la spa, de la prima ora is la munca si deja am obosit...iau o pauza sa gust o www.youtube.com/watch?v=F1O4BtpNel8&feature=player_embedded#t=69" target="_blank">, si o impart si cu voi, sa nu ziceti ca nu sunt generoasa

purple sa rezolvam azi cu statuia lu finica, musai

iona , lisa , JoAnn

anka

o zi ca in povesti sa aveti

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor
Iona ...mai iona mai, de cate ori iti aratai io semnul asta .Dar se pare ca pt tine nu are semnificatia pt care este folosit...ba mai rau cred ca in loc de alb vezi rosu.
Ce sa ma fac cu tine sa vin cu...dar n-are rost ma ca esti imuna la toate cele...Da sa zici tu ca dp 23 incoace...calcasi n costume...
Deci...credeam io ca se apropie sarbatorile si vorba aia lumea e mai buna,mai iertatoare...da tare imi pare ca tre sa te dau in judecata pt calomie...si o sa cer daune morale in sporty tv si in CT-ul tau...si interdictia de a te apropia de ebony cel putin pe o raza de 50 km patrati

Oana...uite ca la ce mi-ai zis tu nu m-am gandit
Cat despre ceea ce zice iona sa stii ca nu e nimic adevarat, am avut grija de ebony ca de ochii din cap jur


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili

io m-am gandit asa:
I don't want a lot for Christmas
There's just one thing I need
I don't care about the presents
Underneath the Christmas tree
I just want www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you for my own
More than you could ever know
Make my wish come true
All I want for Christmas is...
www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">YOU
All I want for Christmas is www.youtube.com/watch?v=SEPscGMkNu8" target="_blank"> YOU

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor am v-am trimis niste www.nuntabacau.ro/easywedding/assets/images/photo-galleries/aranjamente-florale/poze%20pasaj%20020.jpg" target="_blank">aranjamente florale,pentru a-mi cere www.specialparty.ro/poze_prod/aranjamente-florale/aranjamente-florale13.jpg" target="_blank">scuze ca am lipsit de la programare.Sper sa le acceptati. Le-am trimis la spa

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

bune fetele

oana surpriza doar am deschis-o....de gustat nu

mj,purple,lisa,anka

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

si o sa cer daune morale in sporty tv si in CT-ul tau...si interdictia de a te apropia de ebony cel putin pe o raza de 50 km patrati
Cat despre ceea ce zice iona sa stii ca nu e nimic adevarat, am avut grija de ebony ca de ochii din cap jur



joannio una aranjamentele florale le accept....la scuze nu ma bag ca este acolo o culoare....

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Iona,acu na cu coloarea la scuzele alea ,imi fac si io incalzirea


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetele...va pup.Mi-a fost dor de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

am avut o zi....demna de ominii de zapada da nu-i bai ca seara asta am rezervat zona VIP de la spa....ca sa ma simt si eu dam party acolo? vine cineva?

mai ales ca ankutza mea preferata e aci.... si noua ne-a fost tare dor de tine

deci ce programd e week-end aveti?
purple ai rezolvat treaba cu statuia? ca n-am apucat sa o vaz pusa la locul ei

JoAnn eu mi-am luat mana de pe ebony, te intelegi doar cu iona ma uit cand defileaza si atat

lisa cand le ducem ominii de zapada la reni? facem ceremonie oficiala? ai facut o treaba...de milioane de


iona

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

All I want for Christmas is...
www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">YOU
All I want for Christmas is www.youtube.com/watch?v=SEPscGMkNu8" target="_blank"> YOU

io viu la party

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Oana
Ankace bine ca ai venit.Sper sa nu te superi, da io mai intrebam de goldie, stiu ca tu ai drepturili de autor, da poate il mai arati un pic....sa stii ca io doar admir si atat, nu ca altili ( a se intelege iona ).
iona...vin acu de la o discutie cu ebony...
Dupa cum se vede el e asa un domn finut si imi zice ca nu ar trebui sa te bag in seama ,pt ca din cate se vede nu stii sa accepti cu demnitate faptul ca nu va fi al tau .Am stabilit sa nu te mai dau in judecata,pt ca in loc sa sarbatorim ar trebui sa ne pierdem timpul prin sali de judecata,dar totusi ar fi de bun simt daca ti-ai retrage afirmatiile
Uite ma iona, ebony zice ca daca iti place atat de mult stilul lui vestimentar, poti sa ii trimiti pe ciufulitii tai la el sa le dea niste lectii.

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput