Goldie Pants - 30

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Hei...fetili
De EL ce ziceti??
Daca e ...luat, mie imi cautati partener sau imi dati din ai vostrii, ca io singura la party nu viu ok ?? si tare am nevoie de un pic de dixtractie

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn vad ca gasisi una bucata lover tare bun si sepsi...eu nu cred ca e luat, deci al tau e

acu tre sa ii gasesti si numili, ca sa stim pe cine ne prezinti diseara la dixtractie

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey joann da baiatu are si un nume? al meu nu e si din baietii mei www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> come togetheru meu , www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">dirty boyu meu , www.youtube.com/watch?v=JRY8HAhodXg" target="_blank">oki de caprioara io nu dau sa fie clar, doar daca reusesti tu sa-l pe vreunu desi nu prea cred iar la www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover sa nu-ti treaca prin gand sa te dai ca e grav stii vorba aia care circula pe aci BEAT IT

pana mai pe seara iti gasim noi unu

le-am trecut numili. ca trecusem neste cifre ori ei sunt pentru mine mult mai mult

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mj...oki de caprioara??? whatttt?? nu stiam ca il cheama asa pe loverul ala al tau.......dar i se potriveste...

restul fetelor , ce ziceti, il revendicati vreo una pe baiatul ala sau mi-l insusesc???

Cu nimili am nevoie de .

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn eu zic sa te pregatesti de botez, sa ii gasim numili ca daca astepti mult.....vine cineva si zice ca s-a gandit ca ar putea fi al ei si iar ramai cu okii la soarele de pe cer....


iar cu numili......cam ce ti-ar place? cam cum sa fie? in ce gen?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey putem ca sa ii zicem ebony jr.??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ii puteti zice.....s-ar bucura ebony sa aiba un tiz, unu junior.... asta daca nu are JoAnn alta preferinta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

hai mey te pomenesti ca acu aveti nevoie de control cu toatiliuite va fac programaredar totul se desfasoara in prezenta meacaci printre altele sunt si asistenta lui
si chiar daca raman cu uitatu.....macar raman cu ceva....despre proces nu stiu ce sa zic

mey joaann m-am speriat la prima vedere nu e luatacu trebuie botezat...nasa are?

acu vreau sa va prezint tinutele de gala a lu magic fingeru sa nu fie problem mai tarziu
tinuta 1
tinuta 2
tinuta 3
si sa-i prezint lu joann si pe terminator 1 si terminator 2

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona io vin a control cand e doktoru de garda si asistenta in concediu cat despre tinutele lu magic fingeru io una il prefer fara

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona cum razbesti tu cu atatea treburi...si la spa, si asistenta la doctor si cu 5 baieti, si pa jackson street.... esti vrednica tare mey, jos palaria. ne dai si noua sicretul de la energizant, sau e numai si numai pentru tine?


daca nu ne dai pontu atunci macar da-ne contra cost de proba energizant, sa videm daca si la noi are efect....da vezi ce pui in el sa nu il faci sa devina proba la proces

JoAnn vad ca il gasisi pe EL al tau, acu numai botezu mai ramane de facut. iona sper ca nu bate apropouri sa fie nasa sau daca e fin poate nu se atinge de el

cat despre tinutele lu magicu nu emite si el in eter ca de la sporty tv am luat o pauza

finico baietii tai arata tot mai cu fiecare zi ce trece, nush ce le faci....cred ca de la tine li se trage. cu o tipa asa sepsi ca tine, tre sa straluceasca dansii

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput