Goldie Pants - 30

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico ai cam nemerit-o doar ca e vice versa io arat din ce in ce mai sepsi datorita lor si mai ales datorita lu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover dumaneeeeeeee il ador pur si simplu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Joann, baietii mei ii stii, oricum diseara vor fi prezenti la rang de mare cinste....cat despre loverul tau, abia astept sa ne faci cunostinta personal ..oricare i-ar fi numili...

fetili, va rog sa va faceti comode ...la mine,toti invitatii tre sa simta ca acasa sau mai ceva...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa eu ma simt ca acasa la tine intotdeauna. sper ca e libera camera de la mansarda in care am mai fost, cusucbeta portarului i-o las la iona....o sa dau o tura si pe la subsol poate gasesc vin vechi si bun


si abia asteptam sa ajungem, MLoveru e in pregatiri, a zis ca seara asta o sa fie magica

Killerul e in zona, a zis ca vine si el, asa ca o sa intru la brat cu amandoi, sa nu va uitati cu la ei

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana vezi pe la subsol pe unde ratacesti, ca s-ar putea sa dai si de apartamentul regal , cel pe care il descoperi iona data trecuta.....na, e pe langa pivnita cu vinuri vechi...

...cat despre portar , iona ai dreptate, l-am schimbat, ca cel vechi fugise in lume cu sosia ankutzei.....iar cuscubeta, ehheee, e complet renovata si schimbata...numa buna pentru situatii de criza..


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

finico, iaca imi zice ebony asa: el a fost intr-o delegatie si vine la party, da nu mai apuca sa ne prinda aci sa mergem impreuna, asa ca lui face escala la voi si va ia spre party. a zis ca are de descutat neste biznisuri cu CT-ul tau, si sa imbine utilul cu placutu. deci iaca ce noroc pe tine sa ajungi la party si cu ebony pe langa toti baietii tau, da el e nashu....nu se pune


asadar ne vedem acolo

doar nu putea rata ebony asa party si asa eveniment, cand JoAnn ne prezinta pe tizul lui

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io v-am zis jacuza e okupata si io nu vin decat cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover restu baietilor mei ii las acasa sa fie odihniti nu sa piarda noptili pa la partyuri

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona cu cine vine? ca sunt curioasa

lisa sper sa fiu mai rapida ca iona, da dupa ce energizant sicret foloseste, iar mi-o ia inainte...si la mansarda e bine

mj il tii pe ceilalti doi sa fie odihniti ca dupa party, cat se reface CTu sa te tina ei in priza buna logica. neuronu meu nu putea gasi o asa idee


JoAnn nu ai zis nemic de nume . cum ramane? sau ne zici doar la party?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico daca era si killeru cu nashicu ebony era numa bine cat punea la punct afacerili ebony si cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover
mai schimbam si io o vorba cu killeru

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi daca e p'asa, ce nu face killeru pentru tine. iaca acus pleaca spre tine, va asteapta la aeroport, va urcati toti in avion...si eu merg numai cu MLoveru asa facem o escala undeva, intr-un special place sa ne luam un energizant sicret pt party

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:


pai daca nu se supara nimeni Ebony jr. sa-i fie numili...
Si...trebuie botezat?/?

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput