Goldie Pants - 30

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

joann ai pus okii pe cineva? pai nu trebe sa vada si okii nostri? adica cam asa ceva cum altfel poti afla daca e luat????
lisa noi suntem gata de party duamneeeeeeeee ce dor imi era de un party d'asta d'al tau da putem sa venim tot cu costumili de asta vara?? musai noi vrem la jacuza si la piscina
fetili la noi e www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> un soareeeeeeee asa ca hai lasati ca iaca e rost de party ca in zilili bune

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mj ...o sa va arat da mai tarziu ca acu ma pregatesc de o vizita la doctor

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

OMFG mey joann ca doar nu te-oi duce la doctoru asta oricum noi ne gandim la tine sa fie bine cam des te duci la doctor

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Joann multam de urare...iete se facura 4 luni de cand "bantui" p'acilea.......mey, ce vremuri au mai fost...
..in ce priveste ceaiul binefacator am sa te servesc mai des...poate asa raresti vizitele la doctor...

mj puteti lua cu voi si tinutele alea de-ncep cu litera N ...sunt chiar de indicat, la cat de hot va fi atmosfera..

aaaaa,Joann, sunt curioasa sa vad cu ce ne uimesti


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa m-ai nemerit la fix exact la costumu ala ma gandeam normal ca va fi atmosfera hot ca doar www.youtube.com/watch?v=vx5zSAKIIH0" target="_blank"> nu mai e niminea ca el

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj yes indeed, no one like www.youtube.com/watch?v=0VTz2_cnfKM&feature=related" target="_blank">him..maaare adevar ai grait.....iete de asta partiurili noastre sunt cele mai cele

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=rLSV70Klej4" target="_blank">neazta

lisa la party spun prezent am inteles ca ai schimbat portaru da cuscubeta ai marit-o in caz de nevoiept.cine intarzie ......da nu ne spui ce motive de party mai ai?

mey mjdoctoru asta e doar pentru corasonul meu poate vrei sa ma uit fara okii de soare....la soarele tau....in momentul asta il ascult


JoAnnsa te intorci cu vesti bune......sper ca pe cine ai pus okii nu scrie dangerous

fetele ne intalnim la lisa ca nu ne-am vazut de mult

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ce de noutati p'aci

ordine de zi, party, aniversary...programari, baieti noi la orizont, na iaca ce de miscari de trupe


de pregatit incep mai incolo o leaca, acu ma delectez cu un www.youtube.com/watch?v=biu2wT7orZw" target="_blank">iaurt si apoi ma pun pe treaba, ca am ceva restante la spa de ieri, si apoi sa ma pregatesc de partyyyyy


lisa





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:


Am venit
mj nu e ma doftoru ala ,nu sunt io pe lista lui...din pacate
Lisa din ceaiul ala ar trebui sa-mi dai cam din 6 in 6 ore, dar oricum la inceputul anului tre sa ma internez
iona nu e doftoru si nu e nici dangerous...cred
Oana
In alta ordine de idei...da io la spa cand merg ???

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona io nu am zis nemik doar ca joann se duce cam des la doktor si am zis ca doar n-o fi doktoru' da daca e asa cre ca am nevoie si io de un control si mai lasa-ne ca scrie dangerous ai baietii tai nominalizati si prezentati acilea acu poate si joann sa-si aleaga unu, daca n-o fi dintre cei luati deja nu trebe sa fie si ea cu cineva la party?? ii vrei tu pa toti??
la www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> soarili meu poti ca sa te uiti cat vrei, ca na, cu uitatu' ramai si mai risti sa ti se abureasca si okii de soare acu ca a trecut spiritu lu vezi ca poate o punem de un proces ca prea e liniste acilea
io sunt mandra de www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover d'aia il si scot asa des la defilare sa va mai clatiti si voi okii ca el e al mai H O T
bine ati venit
lisa jacuza e okupata
azi il port pe BaV

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput