Goldie Pants - 30

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



dupa un asa inceput de zi, ce pot sa mai zic mj...decat


avem o tura de cleente serioase la spa

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:



Oana vreau si io la spa...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

www.youtube.com/watch?v=kne9JS0eIRc" target="_blank"> Hello
Ma bucur ca sunteti bine dupa asemenea sarbatori, ca sunteti capabile sa va treziti si sa activati.
www.youtube.com/watch?v=vnMqkZmuEC0" target="_blank"> Eu inca nu imi revin .

Deja au venit 20 de cleente la spa azi. Joann, oana e ocupata cu transportul proaspat de dark chocolate, iti spun eu ca o sa incercam sa te primim azi, dar nu se stie la ce ora, numai daca esti dispusa sa astepti mult timp.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Purple , nu e musai azi, cand aveti timp.
Fetili neste ceai ,energizant nu da nimeni??

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetele

lisarainy e in siguranta......eu una dupa fiecare cafeade la mj servesc cate un ceai calmant

oanami-a ramas si mie ceva yaurt?.....vad ca joann numa pe mana ta vrea sa mearga cu tratamentu la spa eu zic ca poti aranja cu fetele sa o primesti inaintea celorlalte ca e cleenta mai veche si a facut reprogramare din partea mea nici o problema

purple 20 cleente pa ziua de azi tine-o tot asa

anka vad ca nu te-ai suparat...cu sedinta foto a lu nasu

va las www.youtube.com/watch?v=UWm8TqERvZI&feature=related" target="_blank">ceaiul de la ora 5 ca nu o sa fiu prin preajma

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili mai mare rasu', iaca mai e putin si facem 2 saptamani de cand clocim aci la goldie 30 unde va e mey kefu' de party??
iaca io si cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank"> my lover va zicem www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> noapte buna si de maine suntem hotarati sa dam militaria jos din pod asa ca miscati-va fundurili mai cu talent ca vedeti voi ce patiti

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey daca se coboara militaria din pod apoi e rost de revenit in simtiri

seara asta zic pas ca am avut o treaba cu nese vin fiert, da maine imi fac timp de spa si de party, promit

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili www.youtube.com/watch?v=d2Ma5iLOfuw" target="_blank"> buna dimineata
repede incolonarea si treceti la www.youtube.com/watch?v=WObfcDIf6lY" target="_blank"> inviorare
pentru azi avem 2 sarcini:
1. sa dam gata, la naiba, goldie 30
2. sa ii gasim un partener lu joann, ca vaz ca ea nu se-ncumeta
daca ma gandesc bine cre ca azi e rost de party avem o sarbatorita printre noi se stie ea care da daca nu ne cheama la party poate tragem o fuga in cyprus sa o felicitam pe adrianka pentru ziua lu junioru ei
mey v-astept sa vedem incotro o luam
aaaaaaaa era sa uit, luati d'acilea www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> cafeaua noastra www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> de zi www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> cu zi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=i1VPxXreMDA" target="_blank">neatza

fetele, diseara sa nu va faceti alte planuri, pentru ca sunteti invitate la mine, am mai multe motive de party, asa ca, pregatiti-va tinutele, o sa facem un prerevelion..
mjdaca la mine te refereai cu sarbatorita , na, mi-ai luat-o inainte

cafeaua da zi cu zi ati servit-o, va las pe mai incolo www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">ceaiul cu beneficii multiple, iar pentru party ma pregatesc cu ceva www.youtube.com/watch?v=FCywmwQ_I_Q&feature=related" target="_blank">tarie..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetele
Lisa io am baut de pe acum din ceaiul ala cu beneficii multiple
mj eee...am cam pus io ochii pe cineva, da acu nu stiu daca nu e luat , ca la norocul pe care-l am io
Pt sarbatorita www.youtube.com/watch?v=1wxwYspOwQc" target="_blank">o zi buna
O zi buna tuturor .

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput