Goldie Pants - 30

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

oana Acu ce sa mai vina de craciun sau revelion ,sa zapacim omul , stii ca el e mai sensibil, doar daca vrei sa petreci mai mult timp singura cu MLoverul.
EBONY cand vrei sa-mi servesti cafeaua...stii cum im place

Acu ma scuzati ,dar am de distrus una bucata brad impodobit, si de innecat amarul in si

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

oana am uitat sa-i dau costumul asta special pentru craciun .
buna seara.

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn ce sa imi dai costumu, il lasi la tine ca de craciun eu am planuri cu MLoveru...foarte emportante. asa ca de craciun si revelion daca vrei, se rezolva cu ebony.

am trimes deja ciculara la GSS sa pregateasca zona, sa o securizeze de orice privire de-a lu iona, si gata treaba....


ce brad impodobit sa distrugi mey? n-am preceput eu bine? doar am zis ca ebony e sub protectia mea, nu ca nu mai vine la tine sau nu e si al tau daca esprimarea a fost defectuoasa, ai clementa pentru un neuron blond si suprasolicitat


restu pa unde sunteti? stati pa dupa aluni si priviti?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Joann nu distruge frumusete de brad. Mi se pare chiar avantajoasa situatia pt. tine.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

hip hip uraaaaa pentru .....de ce te astepti sa dupa verdict? uiti un buchet de din partea mea.....mie imi convine

joann poftim un rand si de la mineda lasa bradu in pace

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn unde esti? sper ca nu ne lasi aci cu ochii in soare....din cauza mea ca atunci cand ebony s-o pregati maine sa vina la colindat la tine, eu nu poci sa ii zic ca ai dezertat si ai stricat bradu si ca nu mai esti fa bine de apari aci si cum zice iona......da cu bradu ce-ai avut?

iona
se pare ca iar am ajuns sa ne masuram in agenturi straineze si servicii sicrete. na hai, sa videm

purple
lisa azi ce ai la "meniu"?

anka pa unde esti? ai plecat cu colinda? vii si p'aci pa jackson street?
mj

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetili.Stati linistite nu am distrus bradul aranjat de ebony si nici de nu am abuzat.

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
astazi se www.youtube.com/watch?v=jEMZ1vYhfEo" target="_blank"> se intampla ... cre ca suntem si noi pe lista
da si daca n-om fi macar sa ne luam www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

am terminat si eu treburili si acu ma pun sa il astept pe santa

JoAnn santa m-a informat ca a plecat spre tine "cadoul" . a fost in siguranta pe drum, si il vegheaza cineva de la departare cat e la tine


mj sigur suntem pe lista, ca am fost cele mai cuminti. am facut spa, am muncit, am tras din greu si iaca, meritam si noi un gift frumos

si pana vine santa eu va trimet la toate un mic avans







Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Oana .am primit cadoul .
Mamaaaa...cat am muncit azi ....Si nu da nimeni un pic de oxigen sau energizant .sau un ceai ceva ...



Fetili sa aveti un craciun fericit ,sa fiti iubite, si mosul sa fie generos cu voi


Michael Merry Christmas wherever you are

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput