Goldie Pants - 30

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor .Here i am
Cineva ma saboreaza si imi umbla pe la firili de net ca isi da tot timpul shout downoare cine e ??
Oana a venit si ziua de 23 .Nu o sa mai zic nimic doar atat: asa a aratat tot timpul www.etonline.com/media/photo/2009/07/100169/400_mjackson_ebony_cover_090707.jpg" target="_blank">Ebonycat a stat la mine .
iona i am ok dar rasul tau e un fel de rasu=plansu, adeca ai ras de detectivi dar nu si cand am zis ca probili e false, sau ca loverii tai sunt neglijati...why??
fetili

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

daca asa arata neste loveri neglijati
www.mtv.com/bands/j/jackson_michael/thumbnails/jam_281x211.jpg" target="_blank">http://www.mtv.com/bands/j/jackson_michael/thumbnails/jam_281x211.jpg

, poate iona ar trebui sa scrie o carte




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona, purple ma bucur ca v-a placut cafeaua, insa nu e meritul meu ...doar ca asta e regula: cel ce se trezeste primul e responsabil cu servitul cafelei.....
...acum ca veni vorba si de ceai, eu zic ca merge o www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">cana

mj si cam ce premiu ai vrea? ...na,nici eu nu am facut bradul, in Ajun il fac in fiecare an..
deci diseara venim cu colindu?...cred ca se stie deja, eu prefer dulciurile , altceva nu ma atrage..


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iona mi-ai luat-o inainte de data asta ai tremis-o pe bubu pa firili lu joann nashicoooooooooooo cum sta treaba aci?? a trecut joann testu?? io una vreau sa stiu care a fost programu' lu ebony in luna asta si cum de a reusit iona sa ii calce ataaaaaaaaatea costume?? io nu-sh cum sta treaba cu probili stiu doar cat m-am luptat io pentru www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover acu na, joann l-a primit pe ebony pe tava din prea multa generizotate a lu nashica
joann io una iti zic, preventiv, ca ar trebui sa-ti mai cauti un partener in cazu in care ramai fara ebony sa nu petreci craciunu singura macar



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana asteptam verdictu'..desi eu una il prevad deja...
joann, tu nu stii ce lupte acerbe au fost p'acilea in trecut.....noi n-am primit nik pa gratis..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey JoAnna in primul rand cine spune ca www.youtube.com/watch?v=js7eU4xvcMs" target="_blank">dovezili e false?tu? aci putere de decizie o are GSSu ....am spus ca eu prefer sa ramana ebony la JoAnn...sper sa analizati fiecare dovada in parte si sa luati decizia corecta

cat despre loveriineglijati ai mei si a lu sor'mea tot voi decideti....daca sunt ciufuliti si slabuti cum afirma JoAnn
loverii mei
CT meu.....doftoru
loveri lu sor'mea
fingeru-hasband....sporty....CTr....rainy

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Iona nu pozili e false ci modul in care zici tu ca au fost facute...si io am justificare pt fiecare zi pe care a petrecut-o ebony langa mine si iona nu ai calcat niciun costum ...
Cat despre loveri au fost pusi la un regim de inzdravenire intensiv

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cum adeca mey?? acilea nu s-a dat verdictu??? ntz, ntz, ntz
nu e bine
nashico iete premiu tau, te incoronez fetili ia s-auzim acilea hip hip uraaaaaaaaaa, hip hip uraaaaaaaaa
acu primiti cu www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">colindu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

pe mine ma asteapta lumea?

iaca m-ai facut si regina blonda mj gratitudine inalta Mariei Tale

na si dupa cum ziceam ma asteptati pe mine. sa dau verdictul. adica sa zic ce face ebony. am vazut ca iona mi-a lasat la poarta de dimi doasaru cu poze si esplicatii si am decis sa il chem pe ebony la un interviu sa vaz ce a fost acolo de fapt.

si am vorbit cu el si dupa ce a plecat am meditat indelung. si treaba sta asa

dreptatea e la mijloc undeva si atunci mijlocul dintre iona si JoAnn e .....la mine. adica, esplicat vine asa: ebony a zis ca se simte hartuit de iona si vrea o vreme sa mai stea sub protectia mea, ca iona i-a pus multe ganduri rele (pe fata, fara insinuari) si reputatiunea lui e in joc. JoAnn nu ti-l iau pe ebony, atat doar ca locuieste la mine. cand vrei sa te vezi cu el, imi dai de stire si dau bilet de voie si cu GSS-ul in spatele lui, sa nu mai puna iona nici privirea pa el

ca sa nu se creeze un precedent si sa nu sara fetele pe mine, e drept ca tre sa porti o lupta cu iona ca sa ii dovedesti la ebony ca e in siguranta reputatiunea lui cu tine. dure razboaie s-au dus aci, si dupa cum o cunosc pe iona, au fost pe nivel easy, fata de ce ne pregateste

eu zic sa iti alegi un lover dragut si sa ii inchizi gura la iona, sa o dovedesti intr-o lupta si apoi ebony o sa vina sa iti propuna sa ramana la tine definitiv

si din cand in cand iti mai serveste si ebony cafeaua, sau ceaiul... sa iti dea curaj in lupta cu iona

na sper sa nu ma acuzi de impartialitate, m-am gandit doar la binele lui ebony, nu la ebony...am facut abstractie de el, de sarmul lui .

iona, pe langa lupta cu JoAnn ti astept si eu sa discutam deschis despre costumili alea

astept sa acu dupa verdict

PS. JoAnn il vrei pe ebony de craciun sau de revelion? sa stiu sa mobilizez GSS-ul si sa o tin ocupata pa iona

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

inteleapta ca intotdeauna
Maria Ta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput