Puiuti de Randunici 2008!! (345)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

vaaai, criminal e adolf ... omuletu' de zapada sinucigas e cumva evreu si l-a vazut pe adolf? si-a dat seama in casa cui a nimerit? .....
ntz,ntz, ntz ... mimo sa stii ca am vizionat filmuletul cu teo si cand a vazut ca adolf deseneaza cu carioca pe masinuta, a dat din degetel dezaprobator, semn ca nu, nu...nu e voie sa deseneze acolo ... m-a tras de la laptop si mi-a aratat colile de desen ...pe fata e deacord .... aaa, deci sunteti pe mana cu prigoana, ha? ... aveti firma de deszapezire?...vezi sovi ca nu numai eu am firme secrete ? ... mimo sper ca nu doar l-ai filmat pe adolf, i-ai facut si poze daaaaaa ? e haios rau asa, poate e vreun concurs si trimiti poza





"Cand o usa a fericirii se inchide, o alta se deschide; dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa incat nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Adolf rules!! Bai cat poa' sa fie de dragut!! Ce sa mai zic de utilaje si desene?!Mortali!!

SANATATE puilor virusati!!

Mimo,cand e ziua Mimului?!Maine?!

Fata,iertati-ma dar sunt dusa cu pluta pe tevi Sunt sfarsita,nu mai am putere,sunt singura care e haituita,adorata,calarita non-stop de plod?!Frate,asta nu sade cu nimeni,nu face nimic fara mine.Si sa vedeti tavaleala si urlete atunci cand-chiar nu-i pot satisface doleantele ca deh,trebuie sa mai fac si eu si altcevaNici pe buda nu mai am liniste!Uf!
Nu bagati in seama olicaiala-era de descarcare!Multumesc! Si ca sa vedeti ca nu-i vrajeala cu plutele si tevile,ia uitati ce cant eu de nebuna prin casa:
You're my Honeybunch, Sugarplum
Pumpy-umpy-umpkin, You're my Sweetie Pie!!
You're my Cuppycake, Gumdrop
Snoogums-Boogums, You're the Apple of my Eye
And I love you so-and I want you to know
That I'll always be right here!
And I love to sing sweet songs to you
Because yooou aaaare soooo deeeeaaar!!
bye

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

fetelor, am primit un sms de la naty, se simte rau, zace la pat, e suspecta de gripa porcina..a facut analiza si peste 2 zile iese exudatul si o sapt sangele, dar i s-a dat Tamiflu oricum...sanatate multa si putere, Naty!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Luumee..e de rau!Fata aia zace,io borasc..Nu e a buna!

Ce-ati pus in cafele,bombocine si alte cele ce-ati servit pe-aci?!

Vine Craciunul!



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mimo, ma bucur ca e buna ciucalata Miha e de la Iasi, e Mariusimiuc de pe forum, de-aici.

Mai, am uitat sa va zic Am primit ieri de la servici bonuri cadou, pt. fiecare copil 150 ron si pt. mine o cutie cu o umbrela, agenda, din astea de birou si o punguta cu turta dulce , asa de frumos ambalata, s-au batut astia mici pe ea

Mai, ce rau imi pare de Naty...sanatate multa!!

Am culcat si eu piticii, au papat supica cu galusti.

Vroiam sa va mai zic de doua siropuri de tuse, pt. orice tip de tuse, daca o sa aveti nevoie vreodata, Tusend si Coughend, au aceeasi compozitie, sunt din plante, eu astept acum rezultate la Vlad...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Luny asa-i, Naty se simte rau.

Doamne ajuta sa inceapa sa se simta mai bine, sa nu aiba nici un fel de complicatii si sper din suflet sa iasa negative testele, sa nu fie porcina, desi la cum se simte si daca ei au considerat ca trebuie sa i se administreze Tamiflu ...!

Pe aceeasi tema, alaltaieri am aflat ca o fata de la noi de la firma are gripa porcina, este internata si la ea este un pic mai complicata situatia.
Deci, in urmatoarele 7 zile cat e perioada de incubare ma monitorizez, pana acum ma simt bine, deci Doamne ajuta!


Stela sa sti ca nici noi nu primim nici o prima si nu am mai vazut o prima tot anul. Oriunde ai merge sa sti ca nu se prea acorda prime, din contra va veni un an greu in care multe companii previzioneaza restructurari.
Deci, Doamne ajuta sa fim sanatosi si sa avem puterea de a gasi resursele interioare sa ne bucuram de aceste Sfinte sarbatori chiar daca au existat si ani mai buni, chiar daca vom avea un Craciun de criza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Hello crenguta!

Am vazut pe Teo si pe Dudel deghizati in Rambo si Adolf, ce bine le sta!

Naty, sanatate multa, offf ce nasol!

Stela, Gudinde, imi pare rau ca nu va dau prime anul asta...

Eu sunt suparici tare, astept sa-mi treaca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Clau,

Te rog sa ma crezi ca numai la prima nu imi e gandul desi fara ea nu stiu cum va fi ca am RCA, impozit, cadouri la cei dragi, o masa mica de Craciun etc.
Dupa vestea cu colega care are complicatii si situatia nu-i deloc roz, dupa vestea cu Naty si avand in vedere ca eu totusi inca ma monitorizez 7 zile, nu-mi doresc decat sa fim sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Gudinde, asa este, sanatatea-i cea mai importanta.

Mergi la inceput