Puiuti de Randunici 2008!! (345)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Hai ca Tuchi numai asa apare, daca nu are ce citi
Eu nu ma bag la scris, dar va dau de vizionat ! Am zis ca daca Rambo avem sa continuam seria de guerila !
Micutul Adolf si cariocile lavabile

Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

si vin si eu sa bag bombocinoo la taraba ca sa cumva sa avem plangeri

O zi frumoasa si cu puiuti sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Neata!!!

Ce m-am distrat cu micul Adolf

Multa sanatate puiutilor bolnaviori, Simo, Nico

Ariel, mi-e dor de puii tai, mai pune si tu niste pozici

Noi am fost ieri la zapada, ne-am bulgarit bine dar OM n-am putut face ca era fainoasa zapada
Azi cred ca hibernam la caldurica, sunt -9 gr afara





_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim (A. Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Neata!
N-am dat bir cu fugitii, dar am fost asa ocupata...

Off...acum Cata e iar cu Vlad la Stanciu...tusea e la acelasi stadiu cu tot tratamentul pe care l-a facut...l-a trimis sa faca un test de respiratie si e ok...astept acum sa vedem ce i-o spune...

Off...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Bai sunteti criminale! Baby-Rambo e o dulce, iar Micul Adolf e , pai la voi e adevarata democratie tata, al meu nu pupa carioci pana la majorat..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Neata!

Beau si eu o cafea la voi...Aici inca ninge, marunt si viscolit. Aproape ca uitasem cum mai arata iarna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

neatza!
bai, ce moaca simpatica pe teo-rambo, si dudellul e criminal asa, Adolf..intreb si eu, a iesit negreala de la carioci de pe fata copilului?..am si eu unele cica lavabile, dar tare greu ies, mai ales culorile inchise

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Uite, ca sa vedeti ca si la bloc poti sa ai om de zapada Marea problema a fost ca nu l-am lasat pe Adolf sa duca omuletul in casa asa ca am incheiat distractie cu o tura de jalenie Omuletul, speriat, a decis sa ameninte cu sinuciderea si s-a urcat pe balustrada
Si daca primaria nu face nimic, noi ne-am hotarat sa luam taurul de coarne si sa le facem concurenta
As avea si cate ceva de spus dar revin dupa ce hraneasc copilul!

Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Si daca primaria nu face nimic, noi ne-am hotarat sa luam taurul de coarne si sa le facem concurenta


Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea


SUPER UTILAJUL





_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim (A. Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ieri am fost si eu sa-mi fac eco si sa-mi ia sange. M-a intepat o proasta, ca altfel nu pot sa-i spun in amandoua mainile Si eu am niste vene care se vad super, dar a preferat ea sa-miia din mana unde nu prea se vedeau, imi venea s-o bat!!! si nu mi-a nimerit acolo vena (cu toate ca mi s-a mai luat de n ori sange de-acolo)...ma rog...
la eco, pietrele sunt la locul lor, si dr. asta zice sa ma operez acum, sa nu astept vreo criza, ca e periculos sa nu plece pietricelele si sa dau in alte alea...nici nu stiu ce sa fac...

Am uitat sa va multumesc ca v-ati uitat la Bubulinii in zapada si v-a placut de ei

Deocamdata am baut un pahar mare cu suc de gref si ma delectez cu poze
Am vazut asa: am de zapada de Ramo , Liana si frumoasa foc pe la Amsterdam (apropo, ce misto era sa ne nimerim , eu am fost la inceputul lui noiembrie)- superbe poze! Doamne ce-am ras cu gardul electrificat
L-am mai vazut si pe Mateiu scump la serbare , pe Ursuletul mic rosu in obrajori Imi pare rau de roseata...dar cred ca Liana ti-a zis super ce sa-i dai

Hai ca vin si baietii acasa, nu are baiatu' nimic pulmonar, testul de respiratie a iesit mai mult decat ok, a zis ca nu e alergic, nu e provocata de ceva ci mai mult iritativa...cica i-a dat aerosoli cu adrenalina si inca ceva, va zic cand ajung ei acasa...of, ce ma speriasem...



Mergi la inceput