Burtici cu flori de liliac de mai-iunie 2010 (24)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Laurita,e clar,ma apuc de crosetathainutze colorate pt baietzei...dc vad ca merge treaba,bag si la vanzare.
La mine in familie numa fete,am o sora,sora 2 fete..habar nu aveam de discriminarea asta
Nicoleta B,e clar k iti trebuie o fetitza cu care sa faci front comun

poze
Seby 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui corinasmile

Neatza fetelor!

Multumesc tuturor pentru felicitari si cuvinte frumoase

Cu riscul de a starni noi pofte, imi amintesc ca cineva dorea f tare piersice si nu gasea: raportez ca am vazut ieri in Real Berceni, 30 ron/kg . Dar pentru femei insarcinate si pofticioase, nu exista imposibil


Eu eram,eu eram...mi-a gasit socrela,3 piersici dar tot cu gandul la ele sunt,si aseara vedeam la Tv piersici..unde de fapt erau mere...MultamUrmatoarea oprire Real Berceni
Iti trimit eu contul si parola

poze
Seby 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Cris, merge si mov la baietei, dar asa cum zice si Laurita nu prea gasesti ...

Laurita, imi place burtica ta... Deja se vede ca astepti un bebe...

Si, fiindca azi e 14 decembrie:

Moni81, LA MULTI ANI!! Sa ai parte de o tot ce iti doresti si o bebelina sanatoasa!!!

Cristina,mami de Mihaita (30 iulie 2008) si 18+ cu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Cris- eu sunt Gemeni, sotu-Balanta, el vrea baiat ca a zis ca daca si fata e la fel de incapatanata ca si ma-sa pleaca de acasa. Simte nevoia sa fie inteles. Eu sunt omul deciziilor rapide, la el dureaza ca deh e balanta. Eu acu sunt vesela, acu pic in butoiu cu melancolie si probleme existentiale. Daca fata mi-ar semana nu va face alianta decat cu Ness (catelu'), dar deh el nu vorbeste.

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Moni-81- La multi ani!

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Neata,

Azi am ramas acasa pt ca am reusit sa NU ma imbrac corespunzator la munte si am racit.

Intru mai tarziu sa citesc din urma si sa mai scriu. Acum, am vrut sa impartasesc cu voi cateva momente inzapezite pt. cele care iubesc zapada. Am pus cateva poze aici:

http://family.webshots.com/photo/2334294610105592908SjfvDX

Fug sa-mi fac un ceai si sa ma mai intind in pat ca NU mai am deloc puteri. Iar tusea ma termina. Sper sa nu o dau in pneumonie.

V-am pupat, revin mai tazriu.

Mami de ANTONIO (12.05.2007) si 17+ www.pregnology.com/preggoticker2/777777/000000/My%20pregnancy/05/11/2010.png" target="_blank">ANDREAS

Dumnezeu a vrut ca el sa existe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Andradap-insanatosire grabnica!
Mai e deschis Transfagarasanul acum?

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinasmile spune:

Fetele, multumesc pt mail cu parola!

O sa mai scriu azi cateva ceva pe aici, ca sa trec odata de 10 mesaje si de moderatori

Andradap, f frumoase pozele, baietelul tau e simpatic tare, iar capra neagra e o raritate - pe unde ati vazut-o?
Pare rau ca ai racit, multa sanatate si sa treaca repede!

Moni-81, La multi ani!

Corina 12s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crissy_C spune:

Buna dimineata!!

Fetelor, multumesc mult pentru urarile de bun venit si incurajari! Cantarul rade din nou de mine, dupa ce doua zile la rand mi-a aratat ca am scazut in greutate, azi dimineata eram iarasi pe plus
Alinuzaa, multumesc mult ca m-ai adugat pe listutza
Aseara am fost la concert la Banica si pe la jumate bebelina a inceput sa danseze cred, ca am simtit-o destul de bine . Sper ca de bucurie, si nu din cauza decibelilor

NicoletaB, multi ani frumosi alaturi de sotul tau!
Moni81, La multi ani!

Pup toate fetele, sa aveti o saptamana frumoasa!

Cristina, fericita 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

Neata fetele,

Nicoleta, felicitari! Multi ani impreuna si toti fericiti!
Moni81, La multi ani! Multa sanatate tie si la bebe!
Corina, iti trimit virtual niste zmeura de casa, la noi pe aici aproape toate gospodinele fac dulceata de zmeura pe iarna, io-nu! ca iau de la mama.
La noi e casa plina de jucarii, avem cateva lazi si la mama, si avem si cateva la apartamentul nostru din Constanta(acolo stam vara). Daca le adunam pe toate aici nu mai avem unde sa calcam de ele!
Bafta fetelor care merg saptamana asta la eco, asteptam carucioare noi!
O saptamana cat mai frumoasa!


www.dropshots.com/mamanati" target="_blank">POZE
Nati, mami de minunea Camelia-Nicole si 14+

Mergi la inceput