Copilasi de Iulie-August2004(34)LaMultiAni!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Buna

Vazut pe Luca la serbare...bai, ce-mi place sa vad mamici in fuste scurte..Olivia esti frumoasa
Giulia e mortala cum danseaza...se vede ca are inclinatie spr asta.

Roberta,mult noroc in ce te bagi!
Liliana, foarte frumoasa initiativa cu scrisoarea.

Am vazut twilight(amurg, prima parte)...am inchiriat dvd-ul...in 20 de ore l-am vazut de 4 ori .Robert Pattinson joaca bestial...ma "ucide" privirea lui.
In seara asta ies cu sotul la film .Vreau sa vad a doua parte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna seara...io mai tarziu pen' ca azi am fost iar chiuna. Cred ca a fost de la vreme.

Ioana, la noi e mai bine la sfarsit de an decat la inceput...asta cred ca e din cauza ca nu suntem bugetari...struto-camila cercetarii.
Dana, bafta la examen si spor la invatat.
John voia sa aplice metoda cu cadourile dar eu m-am opus...
Olivia, supersexi mama...:)
Felicia, vizionare placuta!
Roberta, succese la semnat actele...si forta sa le duci in carca pe alea care urmeaza. Sa treci cu bine de control maine.
(ce control ai maine, sambata!?)
Roxi, frumoasa serbare, priceput pozarul :). Chiar asa, tare elegant Patrick :) Cu cracavata mi se pare ca seamana si mai mult cu Mugur hihihi
Uaua, Liliana, doi dintisori?! Bravo. Tare faza cu "miscolae" si cu "lenuta"
Tare frumoasa initiativa cu scrisoare.

Incerc sa fac felicitarea de Craciun...acum doua zile am avut sesiune foto...:))) Eu am fost pozarul, John in calitate de proaspat sef de laborator (sunt in relatii bune cu seful, ca sa zic asa ) vine mai tarzior acasa acum...a fost distractiv.:)

O seara buna tuturor!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna seara
azi am fost la munca de dimineata pana pe la 4.30. asta ca ma obisnuiect
multumesc pentru complimente la adresa lui Patrick.
Oliv, am vazut pozele si mi-au placut, imi place mult si gradinita!
Liliana felicitari pentru cel de-al doilea dintisor! vacanta placuta!
Danule succes mult - oricare varianta ai aplica-o. si cheer up, trebuie sa apara si solutia
ma duc sa culc mandra ca la ea asta e ora de culcare maxima
sa aveti o seara tare frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

..deci ninge!!!..pe Luca cu greu il iei de la geam..prima zapada din viata lui..
am primit al doilea cadou de Craciun..premiul III pt Luca la Concursul National de pictura organizat de Ministerul EducatieiS-a trimis o pictura facuta facuta de Luca in octombrie).

un we placut va doresc!

edit : va multumesc pt complimente..sinteti niste dragute!

Lilina..2?? Wow..si ce frig este la voi! ..brr..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
Vivia si la noi a fulguit de dimineatza,asa ca am sters masinile de praf ca sa facem bulgari...deja isi face planuri sa iasa cu saniutza...am vizionat pozele si filmuletele cu mandra,mi-au placut tare mult....meii in romanika nu trebuie sa va faceti griji sa nu fiti altfel decat alti
Roxi,da si eu am vrut sa spun ca Pat cu camasa si cravata parca-i tati in miniatura
Liliana felicitari pentru dintishori...io in fiecare seara o controlez pe mandra la dinti de frica sa nu-i iasa ceilalti
Robi bafta la mutat si nervi de otel in actiunea casa

Pe noi ne-a scos mandra din casa,aseara am iesit sa vedem orasul luminat de sarbatori,arata tare cool,iar azi prin mall,la locul de joaca si la chinezarii...
hai sa avem un week-end frumos si linistit si de ce nu ..cu zapada
edit avem si niste poze
http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/sunt%20un%20star%20rock/?start=all

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Bonsoar.

Vazut poze cu Luca si cu Mariuca din Ieshi. Superb!
Roxane, acomodare usoara!
Liliana, felicitari pentru dintele 2!

Si la Bucuresti s-a facut ca ninge.
Noi am avut azi 2 evenimente: am taiat motul lui Paul (n0am facut nici macar o poza ), 'mnealui a ales: spatulew de bucatarie, surubelnita, un ceas suflat cu aur pe care l-a abandonat rapid si stiloul. Acu' o sa iasa meseriash? 'Om vedea.
Al doilea eveniment, care pe mine ma doare rau de tot, a fost faptul ca prima serbare de Mosh (la cumnata'mea la servici) a fost sarita. Cumnata s-a suparat, cupilu' a bocit putin si a continuat faultarea fratelui mai mic, mult mai bagat in seama azi.
Cu examenul stiu sigur cum se va termina, pentru ca nu pot asimila nici macar jumate din fiecare pagina citita, dar asta e. M-am consolat.
Asa ca... va doresc un weekend linistit si ninsoare frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si la noi e fff frig, bine macar ca nu ninge Nu dati, dar nu-mi place zapada (traume din copilarie )
Vazut Gorodica frumoasa foc
Kim, felicitari lui Luca pentru rezultat
Roller, mult spor la invatat, pumnii stransi din partea noastra
Ma gandesc daca aplici metoda ce o mai aplic cu Giulia, adica ii arat cat sunt eu de buna/intelegatoare si chiar daca a facut-o lata, sa zicem totusi mergem unde i-am spus sau ii cumpar nush care revista. Cateodata tine pentru ca vrea sa-mi arate ca si ea e intelegatoare, cateodata uita pana intram in casa si atunci apar amentintarile din partea mea
Acum cea mai tare metoda e cea cu "te vede Mosul" sau spiridusii ...
Pupam juniorul fara mot
Cristal, sa ne arati felicitarile
Pako, ce frumosi sunt copiii tai, dar asta ti-am mai spus

Fug sa termin mancarea, i-am promis mandrei ca iesim in parc ... inutil sa va spun ca e deja in picioare

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
BOGDAN

si
DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza..ca tot zicea Pako de filme,mandra mea a devenit foarte cinefila..a vazut integral filmuletele din seria Singur acasa 1 si 2....iar acum este cu tacsu la mall la film,sa vada Aventurile lui Arthur(io's pedepsita asa ca am ramas acasa sa muncesc)
Dana multi pupicei si multa rabdare...si a mea are o mare incapatanare....ieri inainte de a pleca la mall,ii spuneam pentru a o suta oara ce are voie si ce nu are voie sa faca acolo...iar daca nu respecta regulile,o sa o amendeze cei de acolo...la care ea imi spune "am sa sun eu la politie sa vina sa te bage la inchisoare"..dupa care incepe sa planga..o intreb de ce plange "ca imi este tare mila de tine daca te duce la inchisoare"...si da-i plans ca ea ma iubeste si ca-i este mila de mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Care a trimis ninsoarea in BH ?
Ioana, ce totala e Maria Bine macar ca i se facu`mila.

Din putul gandirii fie`mi: se uita peste caietele cu retete si i-am spus ce sunt, a mai citit cate ceva si apoi vroia sa le duca la ea. I-am spus ca nu i le dau ca are destule carti/caiete/hartii. La care ea, senina: "noah nu-i bai mami, le iau dupa ce mori tu" Si apoi a adaugat un "ups" asa, sa zica si ea ceva

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
BOGDAN

si
DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Dario tu iti dai seama ce zile ne asteapta cu mandrele astea ale noastre?

Mergi la inceput