Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *25*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

seara buna dragelor!!!
acu' am terminat de recuperat si nu stiu ce am, dar m-a lovit asa o melancolie( sigur Aida e de vina)...vezi, de-aia spun eu ca daca doi oameni sunt facuti sa fie impreuna vor fi, indiferent de piedici, diferente de varsta sau orice altceva...

eu sunt un pic cam "high" in sera asta, am lasat puiul cu buni-bu(asa s-a autonumit ea si asa a ramas) si am plecat la o pizzerie, la karaoke si la un pahar de vin( care la mine s-au facut doua, iarasi, desi sotz a baut suc toata seara).a fost asa de fain...mai ales ca imi era asa dor sa iesim undeva, doar noi doi si sa ne distram ca pe vremuri.offf...cand ma gandesc ca o sa ne intoarcem in ianuarie in Anglia si o sa fim iar singuri...si eu, ca si voi, cu eternul program intre 4 pereti...si c-o sa astept iar weekend-urile ca un caine, ca sa stea tati mai mult cu noi...deja ma gandeam ca poate n-ar fi o idee rea sa stam aici pana in martie

am vazut pozici cu copilasi frumosi si am citit povesti minunate de iubire si l-am vazut si pe Daviducu haios...pupa Adinus falcutele lui

Nela, mi-a placut tare bradutul vostru. cred ca si al nostru o sa fie mai mic anul asta, ca sufrageria e plina ochi de bagaje de-ale noastre...asa ca o sa luam unul mai mititel si o sa-l cocotam pe masa
Ellenuta multumim, si eu fetele lui mami frumoase
Danutza, ce-mi place cum cauti tu cantecele ptr Ana...si cata liniste si fericire se citeste in postarile tale
Claudia, pup ingerasul mare si frumos si o ptr ca ai reusit sa te desprinzi la timp, ca sa nu pui in pericol fericrirea copilariei Iuliei. si printzesa mica

offf...iar nu mai tin minte ce-am citit sa fie vinul de vina

Mangulico, te rog mami...mai pune pozici cu buze dulci de Aidan, ca vreau sa-l vad cat a mai crescut


ma duc sa-l scot pe tati de la table( ca joaca de zor cu socru-so)) ca nu prea pot sa fac fara el( asa m-a invatat, acu' suporta consecintele)
noapte buna tuturor

de Sonia, sufletel mic si iubit

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

manga cum adica ai luat masina cu 380 de lire , pai ce masina e? Wow ce preturi aveti , vreau si eu sa ma mut la voi



Aida ...
povestea nasterii
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

fiat punto din 1996. initial fusese 450, dar pentru ca trebuia sa-i facem taxa anuala si acusi revizia tehnica, a mai lasat din pret. am vazut-o ca era cam forjata, dar noi avema un fiesta din 95 cu 2 usi si aveam nevoie de o masina mica in patru portiere dupa ce s-a nascut Aidan. pentru ca sunt foarte multe masini si vanzari, preturile sunt cam mici comparand cu Romania.

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009
Asteptandu-l pe Mos Craciun...

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

gata baita, papat, culcat....ce mai facem pe aici sau dormim ?

Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ahaaaaaa , punto. Acum imi aduc aminte. Prin 2001 cochetam cu ideea sa ne luam o punto , aveam si poza



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl


..... dar daca are nevoie la munca ce sa-i faci? si apoi, cu ce as ajunge la Luci in vizeta acusica?




Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

gata baita, papat, culcat....ce mai facem pe aici sau dormim ?

Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul


ce rapida esti! se vede ca ai copil de comitet.

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009
Asteptandu-l pe Mos Craciun...

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

ahaaaaaa , punto. Acum imi aduc aminte. Prin 2001 cochetam cu ideea sa ne luam o punto , aveam si poza





Aida ...
povestea nasterii
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


merge ok, sa stii

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009
Asteptandu-l pe Mos Craciun...

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

fetili,

ma bag la un film - Signs al lui Mel Gibson. va pupez si io

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009
Asteptandu-l pe Mos Craciun...

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl

fetili,

ma bag la un film - Signs al lui Mel Gibson. va pupez si io

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009
Asteptandu-l pe Mos Craciun...

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

mmmmm , bun film , bun actor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

gata baita, papat, culcat....ce mai facem pe aici sau dormim ?

Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul


ei..ti-ai gasit!

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Sårbåtori Fericite

Mergi la inceput