In Banat la noi acasa (15) Sarbatorim si Daruim

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

buna fetelor, am aparut si eu prin zona
imi cer scuze ca ieri nu am apucat sa scriu nimic, nu am prea fost pe-acasa
Aida, iti multumesc f mult pt info, am deplina incredere in tine
ieri dim, inainte sa plec, am citit mesajul tau, dar nu am reusit sa raspund.am programare la dr.Bacos abia miercuri, deocamdata am hotarat sa mergem aici, caci cu el lucra dr.Tepeneu.stii cum e, nici cand mergi la prea multi nu e bine, ca nu mai stii ce sa crezi.momentan nici financiar nu stam bine, nu prea imi permit sa umblam din dr in dr.deocamdata mergem pe mana dr.Tepeneu, iar mai tarziu, daca Doamne-fereste intervine ceva, mai vedem.in schimb la dr.Iacob nu mai mergem, nici nu o gasesc si nici nu vreau sa merg la ea., din niste motive personale.Am o recomandare la o doctorita CARMEN PANAITESCU, daca stiti careva ceva despre ea va rog sa-mi spuneti.este medic alergolog.
mersi Aida pt tot.sper ca erik e mai linistit acum, abia astept sa ne mai scrii.


Cristina, mamica lui Denis Mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

va raspund pe rand, dupa cum imi aduc aminte, ma scuzati, dar sunt cam aiurita acum, daca uit pe careva, sa stiti ca nu e cu intentie, insa eu nu apuc sa tin ritmul cu voi.
andanii, am vazut filmuletele cu andrei de cand le-ai pus prima data la celalalt topic .sa-ti traiasca si sa vina cu cat mai multe trofee acasa..
diana, cum esti??? sper ca v-a trecut raceala .noi abia miercuri venim in tm, nu stiu daca ne vom intalni.mai vb.
claudia, drum bun sa ai si vreme placuta(desi sunt slabe sperante, cred ca vei purta frigul spre romania)
gabi, mai stii ceva de concurs??
giova, ne-ai facut la toate pofta de spanac, asa ca am facut si eu astazi. mai schimb meniul, desi baietii mei nu se prea omoara cu verdeturile.imi pare rau de incidentul cu masina, , bine ca nu a fost mai rau.eu va admir pe voi, soferitele, eu n-am curaj, dar mi-as dori in adancul sufletului.abia astept sa vad poze cu micul turture.


Cristina, mamica lui Denis Mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Fetele ne ajutati cu un vot?
http://www.tan-tan.ro/show_video.php?id=21


Multumim anticipat!E sora lui Andrei(popica:D)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Deya, eu am votat din partea intregului familion. Succes!

Cristina, sa va indrume Dumnezeu la medicul cel mai bun pentru voi

Miro, imi pare rau ca tocmai acum s-a intamplat, dar asta e, nu ai ce face. Cum sa nu existe data viitoare? Fii sigura ca mai iesim si ne vedem. Cu Clau mai greu, dar vine ea, cel tarziu la vara. Nu fi suparata. Si poate totusi nu e varicela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

si bineinteles ca am uitat pe cineva.
MIRO, scuze, acum am vazut ca e kara bolnavioara, eu sper sa nu fie totusi ce crezi tu..si daca e, macar va consolati ca va trece si nu mai stasi cu griji pe viitor.denis nu a facut niciuna din bolile copilariei.
gonghy, sa fie maya cea mai frumusica din toate printeselepoate ne arati poze dupa serbare.
fetele, vad ca sunt singura pe aici, va las si eu, ca ma apuc de decorat geamurile cu denis.abia asteapta, dar trebuie sa fac un pic curatenie inainte.revin mai spre seara.

Cristina, mamica lui Denis Mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

deya, am votat si eu,
ms gabi, datorita tie mi-am facut cont pe tan-tan

Cristina, mamica lui Denis Mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

sa fiti sanatoase si iubite nu stiu ce-mi veni,m-au cam enervaz idiotii astia around, se uita frate pe planul de lucru si le zic de 2 saptamani ca plec duminica in 13 si vin inapoi in 18, nu pricepe nimeni dom'le, mi.au sters tura de duminic dupa-masa si mi.au pus duminica dimineata very funny, zic nu pot,cum nu poti, pai plec in Ro,pai pleci la pranz,dimineata nu poti lucra? Doamne tine-i de rasa retardata dupa ce ca lucru si maine pana seara tarziu, n.ai nici o treaba si numai am chef de nimic,am mai fost o tura la shopping, acu fac si eu straturi in frigider (vb lui Monica) sa vad ce las de mancare,am scos o punga de ficatei de pui sa fac si un pilaf pe maine,restul predau stafeta soacrei e asa intuneric la noi de cateva saptamani nu am vazut soare,cred ca se schimba si aici clima si vine solstitiu de iarna ca la popoarele nordice, 6 luni noapte
va tzuc pi tatiiiiiiiiiii

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

am auzit-o tot ieri si mi.a placut tareeeeeeeeee




n-aveti ceva de baut

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Clau, nu mai plange nemernici sunt peste tot. Cum i-am zis si Danei, priveste de sus de tot, din avion. De acolo, toti nemtalaii si arogantele lor par niste purici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Gabi

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput