Bobocei de sep-oct 2008 (229)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Ada multa sanatate , las ca va merge Radu cand va vrea el

Bitza luat 2 paracetamoale...poate poate

Fce a mea merge singura, mai cade, planfe, se ridica si iar de la capat, afara o tin precum zpune Nikolici si o mai las si singurica

Nikolici m-as inscrie si eu, numai sa vb din timp...nu de alta da' stam cam prost financiar

Abe felicitari Mariei , maine as vrea sa fac reteta asta , de fapt de aici am luat si reteta de pizza




de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Anamona, spor la alergat de-acum incolo si la cat mai mici dureri de spate!

Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

CE-AM MAI FACUT IN ULTIMUL TIMP


Lavinia mama lui Dragos si a lui Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

ANGY clar fac si eu maine...char ma gandeam ca eu nu mai am forme in casa(le am arubcat ca ruginisera rau) ...si ca tre sa cumpar sa mai fac si eu un chec sau altceva.Ce idee buna!!!Ce as musca din calc ..mi s a facut pofta!

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolici

ANGY clar fac si eu maine...char ma gandeam ca eu nu mai am forme in casa(le am arubcat ca ruginisera rau) ...si ca tre sa cumpar sa mai fac si eu un chec sau altceva.Ce idee buna!!!Ce as musca din calc ..mi s a facut pofta!

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)



me tooo

eu nu mai am deloc forme...iar acum de craciun am in plan mai multe retete cu bunatati asa ca tre sa fac aprovozionarea

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

fce eu nu am tinut-o pe maria niciodata cu ham. am vrut dar n-am avut cand a inceput si apoi n-am mai luat. si maria cade de cele mai multe ori in fund. mai cade cateodata in fata in special atunci cand se grabeste si se impiedica de ceva (prag, covor). eu as zice sa incerci sa o lasi fara ham prin casa. stai in spatele ei eventual pana se/te obisnuieste/i.

nikolici super ideea cu ferma! venim si noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Babymom cat de simpatic e , de fapt amandoi sunt
Pana la irma a aruncat parfumul?

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

babymom mai mai ce blondan ai, sa ti traiasca si unul si celalalt, vazui si semn de buna purtare, presupun pe scari.

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui 300

Bot ciocolatiu

si desigur imaginea de ansamblu.





Astia fac parte din acelasi club "Clubul Mancatorilor de Ciocolata"


Lavinia mama lui Dragos si a lui Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna seara si de la noi...mai avem un pic si terminam cu scoala,yupii si apoi fun,fun,fun

Lavinia ce frumosi sunt

Ramo vazui si eu botic ciocolatiu(noroc cu Lavinia:))

Nikolici vreeeem si noi K si sa n-o dai mai la schimb

Ange multa sanatate si ici..ce de bunatati

fce n-am tinut-o cu ham in casa,doar afara asta vara,acum doar de manutza sau de gluga

BRAVOOOO THEAAAA!!!

Ada multa sanatate

Bitza

Abe si noi stergem scari la greu



Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput