Bobocei de sep-oct 2008 (229)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fce spune:

hipp bagam si noi la greu, mai ciuguleste si din ce mancam noi, dar nu se poate numi ca mananca, masa de baza e borcanul

Carmen, mami de Erica (27.10.2008)
ticker
cicescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

fce de cand merge Erica?E impiedicata de fel?
Eu am lasat o libera in casa, cade si se ridica...chiar dc cade mai nasol, nu ma bag sa o cocolosesc chiar dc imi arde buza sa o fac, o tratez cu indiferentza sau cu vorba incurajatoare.Vreau sa nu o ingradesc in casa ....afara o tin de gluga cateodata cand o ia la trop :).In rest o las sa-si capete incredere in sine, ceea ce te sfatuiesc si pe tine....las-o sa experimenteze si durerea putin, bine acum nu zic sa se loveasca rau, dar na cazaturile astea ii intaresc.

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Maine ma duc in Selgros.CINE DORESTE JUCARIE SA-MI SPUNA.
Singura problema e ca trebuie sa ne intalnim in zona unde stau eu ca altfel nu am cum sa ajung.Doritoarele sa-mi dea PM.



Felicitari Thea!



Nikolici noi venim la ferma animalelor.buna idee.


de Luca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fce spune:

nikol a mers vreo luna tzinuta numai de o mana si de vreo luna nu mai vrea sa dea mana, ea cica merge singura, si chiar merge pe distante mai mari, nu numai cativa pasi...dar la un moment dat se impiedica de ceva si poc...cred ca totusi la mine e problema

Carmen, mami de Erica (27.10.2008)
ticker
cicescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Citat:
citat din mesajul lui fce

nikol a mers vreo luna tzinuta numai de o mana si de vreo luna nu mai vrea sa dea mana, ea cica merge singura, si chiar merge pe distante mai mari, nu numai cativa pasi...dar la un moment dat se impiedica de ceva si poc...cred ca totusi la mine e problema

Carmen, mami de Erica (27.10.2008)
ticker
cicescu



AI INCREDERE IN COPILUL TAU!!!


Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fce spune:

eu is cam disperata cu hainele, inainte cumparam pt mine, dar acum a trecut altcineva pe primul loc si la 2-3 zile tre sa vin cu ceva acasa pt ea...ma uit pe sit-uri din uk, us, fr si nu inteleg prin ce metoda ajung astia de la noi la scorurile astea

Carmen, mami de Erica (27.10.2008)
ticker
cicescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Fce,Kllemi
Fce eu nu l-am tinut niciodata in ham,in casa,doar afara...acum il tin de gluga mai mereu ca e repezit. El e barbatos si nu se supara la cazaturi,dar de cand lupta cu maselele am inceput sa fac na-na la podea/perete sau unde se loveste ca se cam supara. Uneori vine suparat la mine si pup sa treaca Eu zic s-o lasi libera daca e sigura pe picioare!

www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Nikole eu ma bag daca ma primiti la vreuna din voi in masina .

Carmen n-am tinut-o niciodata pe fi-mea cu ham in casa iar afara cam o luna l-am folosit; e aproape o luna de cand nu l-am mai luat nici in carut. Daca se impiedica pica in fund de cele mai multe ori. La inceput a plans, acum nu mai plange, e ceva firesc sa mai dea cu prostu' de pamant. Dar asta e la noi, avem parchet si gresie si un covoras ciudat in living pe care la inceputuri l-am tinut strans...




Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

seara buna

elly multumesc pentru site-urile cu jucaria!

anca ce frumoase sunteti amandoua! acum ca o vad pe Carla cu par asa lung imi pare rau ca am tuns-o pe Maria.

angelynna multumim de reteta, o fac maine, sper sa am succes.

bitza bravo Lucas! sa dea drumul la muzica...foarte tare!

felicitari Thea !!!

nocom spune-i renului ca-i multumim pt intentie!

avem si noi o mare realizare pe ziua de azi: maria a invatat sa coboare scarile cu spatele. tot prin alunecare, vorba anamonei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

THEEA SI MARIA!!!GO GIRLS GO GO!!!

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput