La multi ani!Clopotei ianfeb '08 in sarbatoare 243

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

La multi ani fericiti Adela !


La multi ani fericiti Eric !


Numai noroc, bucurii, sanatate si fericire alaturi de parintii vostri va dorim !

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze


Design blog




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darene spune:

La multi ani Eric !

La multi ani Adela !


Sa fiti sanatosi si fericiti toata viata!

Poze Khalid
www.youtube.com/watch?v=ZhFqjfn-35w" target="_blank">video - Khalid razand
Elena,mamica de Khalid 21.12.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Adeluta, buburuza, la multi ani cu fericire, sanatate, mult noroc si oameni buni!!! Sa cresti mare si sa-ti faci parintii fericiti!

Eric, baietel frumos, la multi ani cu sanatate, bucurii, noroc si zile dintre cele mai senine! Sa cresti mare si sa fiti fericiti!

Cretulinaaaaaa, la multi ani, draga mea!!! Sa fii sanatoasa si baftoasa, sa iti trimita Doamne Doamne cat mai curand a doua minune si sa aveti o familie cel putin la fel de frumoasa ca si pana acum!


Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Buna dimineata, zuzici dragi!! Cafeluta e servita!

Am o problema! Lui Luca i s-a umflat o pleoapa si il doare. El a acuzat dureri la arcada inca de aseara insa n-am vazut nimic suspect. Dimineata s-a trezit cu pleoapa umflata si spunand ca il doare cand clipeste. Ochisorul nu are nimic, nu este rosu, nu lacrimeaza, nu-l mananca...nimic! Iar la pleoapa nu se vede sa fie ciupitura, doar este umflata! Am exclus conjunctivita....dar ce poate fi? Sunt ingrijorata!

Multumesc zuzicilor care ne-au mai felicitat si ieri pentru ziua Anei si pentru debutul meu !

LauriciD, nu ma pot tine de promisiunea cu pozele de la ziua Anei. Nu am avut timp sa intru pe PC-ul de acasa. Cel mai probabil o sa incerc sa le pun pe cele care le-am descarcat ieri la birou....dar nu sunt extraordinare (din cauza de aparat foto depasit si uzat!).
Am vazut Elenita cu bascuta, ce cuminte dormea ea in scaunel!

Ven, felicitari!! Ai de ce sa fii mandra! Este o realizare deosebita si in mod sigur pe deplin meritata! Bravo!! Si pe lana asta....ai niste baieti...

AlinaCt felicitari pentru fetita din burtica si sarcina usoara in continuare!

Nati, n-am gasit poza cu icoana! Am inteles eu gresit ca ai puz poze noi sau sunt prea adormita ca sa le si gasesc? Dar ti-am admirat oricum bubulinele dulci!

Diana, imi inchipui ca esti epuizata! Nu ai unde sa o lasi pe Sofiuca macar o zi si-o noapte ca sa te poti odihni si tu cat de cat? La tine este oboseala acumulata si in mod sigur totul pare cu atat mai greu! si sper sa vii cu vesti bune despre voi!

Apropos de serbarile de la scoli/gradinite, si la Luca la scoala au fost interzise! Asa ca pustiul meu mai are doua zile de scoala si intra in vacanta pana pe 3 ianuarie 2010!! Rasfat maxim! (nu se mai invata pana pe 18 dec pt ca profesorii intra in zilele de concediu fara plata! ).

Pupaceli si....astept sa-mi spuneti si mie ce credeti apropos de ochiul lui Luca. Uf!





Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Adeluta, la multi multi ani, sa fii sanatoasa si sa ai parte de cele mai minunate bucurii!!!!

Eric, la multi ani cu sanatate noroc si fericire!!!


Silvia, La multi ani si sa ai toata viata numai bucurii si succese





RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA MARE 2009
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

LA MULTI ANI! Adela
LA MULTI ANI! Eric


numai bucurii sa aveti in viata si sanatate. pupici si mamicilor, Roxana si Eladea



Mari de Daria Maria(29.01.2008) 23+
Povestea Darului plangacios


sunt tot mai mare
Daria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

La multi ani, Adela!

La multi ani, Eric!

Ceska, mamica de Benjamin
mic si scump (23.12.2007)


Blogu` nostru
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Alina, imi pare rau de ochisorul lui Luca, o fi vreun ulcior, ceva, chiar nu stiu ce sa zic :(

Elle, iti trimit PM. pup fetele

Ven, felicitari, o meriti din plin chiar daca nu ai 50 de ani

sa ma laud si eu putin. de 1 luna si ceva am reusit sa ne luam si noi masina, un Ford focus din 2004, nici mare nici mica, tocmai buna pt.o soferita incepatoare ca mine. nu conduc in fiecare zi, mai mult in we, cand e mai liber, si mereu cu cineva in dreapta mea, pt.ajutor. si ieri...m-am hotarat sa i-au masina si sa plec singura la serviciu cu ea bine, nu am mult de mers dar pt mine este o incurajare ca am reusit sa ajung cu bine. si am plecat fara sa-i spun sotului. si ma suna el pela 2 si ceva si ma intreaba daca am luat eu masina, ca nu mai e in fata blocului si atat nu si-a facut griji pt mine daca am ajuns bine sau cum m-am descurcat sau daca si-a facut nu mi-a spus nimic.

Miri, cum mai sunteti? sa ne dai vesti bune de la eco. si, asa cum spuneau fetele, nu pot sa nu zambesc chiar si atunci cand ne povestesti de pataniile tale, esti tare haioasa





Mari de Daria Maria(29.01.2008) 23+
Povestea Darului plangacios


sunt tot mai mare
Daria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Mary, si eu ma gandesc la un ulcior...sper totusi sa nu fie! Il mai las o zi doua sa vad cum evolueaza si apoi merg la oftalmolog.
Cat despre domnul sot....cand o fi Dambovita mai mare si mai involburata, iti dau de veste! Il legam pe-al meu de-al tau si le dam drumul la apa! Asa-i si-al meu! Fix la fel! Nu-i mai da importanta ..deocamdata!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Hello hello zuzulici!!!

Am ajuns si eu la birou si abia astept sa merg sa beau o gura de cafea si sa fumez.

Alinush, eu cred ca este posibil sa faca un ulcior. Nu stiu denumirea medicala... eu faceam tare des cand eram mica ( ulcioare la ochi si otite la urechi )Ia si tu niste kanamicina ( o mai fi existand asa ceva? ) de la farmacie. Este tare tare dureros...

Mary,[flo] felicitari pentru curaj !!! Nu te lasa! Numai experienta si condusul zi de zi te va face sa scapi de teama!!
Cat despre sot...
Nu este fericit ca va fi din nou tatic ? De ce te necajeste tocmai acum ?!

Eu astept sa intre astazi mamicile sarbatoritilor dar si sarbatorita - mamica
roxanici, cretulina, eladeea.... unde sunteti ????

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

iarna2009-2010

Mergi la inceput