Gravidutze si mamici de Cluj-146

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bex spune:

La multi ani, Eric!!! Sa fii sanatos si bucuros

Neata!

Iar n-am somn...

Gabi, ma bucur ca aveti net, imi era si mie dor de voi

Ani, v-ati intors acasa?

Meli, sa fie asa cum doresti tu, dar in primul rand sa fii tu sanatoasa!

Anca(soso), am vorbit cu Andreea. va am

Adriana, ce faceti de sarbatori, mergeti la ai tai saua duceti cretulina la voi?

Ioana, deja incepi sa iti faci griji...lasa ca va fi bine, o sa vezi ca acum am senzatia ca nu iti amintesti, dar in timp vei sti exact cum sa faci totul.

Ioana(Katia) gradinareasa. Cum va pregatiti de sarbatori, ami romaneste sau italieneste;)

Ioana, ce zice P? A iertat-o pe Carina pentru incident? promit ca pana data viitoare exersam pupatul

Elena la doi copii frumosi!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Buna dimineata!!

La multi ani, Eric!!! Multa sanatate, ca daruri sint sigura ca ti-a luat mami, muuuulte!!!

Co, tu nici cind ploua nu ai somn?
Palma aia a fost din dragoste sau daca nu, a uitat Patrick de ea! Cite vor mai urma!
M-a topit Carina, cit e de iubarearta cu mine... cu Patrick acuma nici nu conteaza asa mult.

Soanso, nici pe voi nu va lasa la serbare? Si la cresa la fel! Am crezut ca sint ele mai catolice decit papa, dar vad ca si in alte parti e la fel. AU zis ca filmeaza si ne dau dvd.
Cu vaccinul, nu stiu ce sa iti spun. Eu mi-am facut de celelalte antigripale, mai demult. Nu am avut reactie la ele, acum nu stiu daca mi-as face. DAca as lucraintr-un mediu plin cu virusi(desi cred ca lucreaz), poate ca da.

Ioana de Sara, incep emotiile! Arati foarte bine, daca nu ai avea burtica, te-ai putea da domnisoara!

Nico, nu am apucat sa scriu: tareee binee ne-am simtit la ziua lui Andrei! A fost de nota 10 atmosfera, pizza si tortul! SI sarbatoritul si parintii lui!

Meli, incearca sa te menajezi, cred ca e mai bine o sarcina sanatoasa decit una pierduta, care lasa urmari de toate felurile




Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

LA MULTI ANI ERIC!!!

CO, multumesc de cafea
Meli sper din inima sa mearga totul bine cu sarcina ta
Anca, eu nu m-as vaccina, dar e optiune personala.

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)
http://community.webshots.com/user/nicoletarl
http://formular.stirileprotv.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

La multi ani Eric! Sa ai o viata plina de iubire si noroc la tot pasul! de la Stefan.

Paula 9+ si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

LA MULTI ANI, ERIC! SA AI PARTE DE O MULTIME DE BUCURII IN VIATA![

Oana si printesa inimilor noastreMaria-Teodora (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

LA MULTI ANI ERIC,SA CRESTI MARE SI SANATOS SI SA AI PARTE DE TOT BINELE DIN LUME..

NU v-ati facut niciuna recoltare de celule stem?

IOANA13 multumesc de complimente....si tu arati f bine cu noua freza si P a crescut f mult,parca ar avea vreo 4 ani,e f inalt.asa e taticul?ca numai stiu.

CO ce-as dormi eu in locul tau....ma trezeste SARA la 8 si atunci as mai dormi.ora ideala pt mine e 9.

SA AVETI O ZI BUNA..

ioana...mami de sara si graviduta in 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Multumim frumos de urari tuturor! pentru fiecare din partea micului cavaler...

m-ati emotionat pana la lacrimi, mai ales ca sunt intr-o pasa asa de sensibiloasa... stau si rememorez momente din trecut, si nu pot crede ce a zburat timpul asta...

Ioana, cat de bine ma cunosti.. asa e, ai dreptate...a primit Eric cadouri cu carul...si va mai primi...e rasfatat luna asta, ce sa facem...

astazi fiind rasfatatul zilei, musai sa ma supun dorintelor lui, asa ca o sa stau tot timpul cu el...

va pupam pe toti si toate!

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 10+

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

LA MULTI ANI, ERIC! SA CRESTI MARE, SANATOS SI SA AI PARTE DE TOT CE ESTE MAI BUN!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

ERIC,LA MULTI ANI !!!

Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si
Iulia Anamaria (16 sept2009)


un vot , va rog
http://concurs.pampers.ro/gallery_details.php?id=1248



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Eric-la multi ani, sanatate, bucurii si fericire alaturi de cei dragi!!!

Ioana-eu am facut recoltare si daca va fi cazul voi face din nou.daca-ti permiti, eu zic ca e f binevenit, Doamne da sa nu avem nevoie niciodata de ele...

mersi mult fetelor, sunteti niste scumpe, vom vedea ce va fi.

Mergi la inceput