La Multi Ani Licurici de ian-feb 2009 (71)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IRA_LIZA spune:

Citat:
citat din mesajul lui IRINA.C

IRA ce mi faci???imi astept la naibarandu la baie si mi pazesc purcelul care evident rade si chiue...matematic dc din suma totala scazi diaspora cu totul(deci nu conteaza la nici unul) raman evident doar voturile din tara.Si in tara G are aproximativ 10 000 de voturi in plus.GATA nu ma mai provocati

POZE BOTEZ ANDREI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita


Sorryyy, era o urare de bine ref la chestia cu jobul - deci sa fie de bine iti doresc indif sub ce forma. Adev k ma concentrez mai greu la ce vreau sa comunic dupa 2 ore de vorbit despre meniul de turta Elizei. Neinchipuit de stresant sa organizez un tambalau de genul asta acasa!! nu faceti k mine, alegeti varianta carciuma daca se poate! pt k, hai sa fim serioshi, sindrofiile astea nu au nici cea mai mica legatura cu binele strict al copilului, pur si simplu le organizam k asa zice traditia si sa fim si noi in randul lumii, k toti ceilalti.

Ma mai si doare de crap coloana pe locul fracturii, un genunchi si, mai nou, si capu'. Semn k le am - un cap, o coloana s'un genunchi, in rest nu garantez. Insa tre' sa le duc la culcare k si maine am nevoie de ele.

Pupam si scuze daca am suparat pe cineva!

Ira, mamica Elizei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Multumesc pentru felicitari, nu am nici un merit decat ca-s maritata cu Cipri

Bebelusi, nasoala faza cu gazul, as zice sa-l luati cu voi in pat...
Miere, se mai intampla, dar cred ca esti dezamagita ca nu-i ceeace vrei.

IrinaC, si eu sunt anti B, nu pro G, am prins ideea anyway, bafta oricum cu interviul, poate iese ceva bun din asta.

Lisa, nu vad de ce n-ai putea folosi OBuri, ca doar, se poate, nu vad ce-ar strica un amarat de OB

Poze

Carla

Iulia si bebe Carla Maria (4 martie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_ spune:

lisa, eu tin minte ca dupa instalarea steriletului mi-a zis sa nu folosesc ob-uri, dar nu mai tin minte daca doar temporar, in perioada de dupa instalare sau pt totdeauna.

miere, macar bine ca ti-ai dat seama repede. Poate iti fac oferta, eu as zice sa accepti pt o data intrata o sa ai mult mai multe sanse sa te muti pe alt job la universitate decat cei din afara..plus ca de multe job-uri nici nu se aude in afara, pe cand daca ai fi acolo..

iulia, felicitari pt greencard! Tre' sa dai de baut acum !

Irina.C, bafta la discutia pt job! Sa iasa cum vrei tu!

bebelusi, nasol cu gazul. daca aveti curent poate luati un calorifer electric sau ceva...v-au spus cand se rezolva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

CADIA, bine ai revenit, azi parcurgeam agenda telefonica si te-am "vazut" pe acolo, daca mai intarziai o zi, te sunam...

Daria Nandini

http://b1.lilypie.com/KfqTp2.png

Am adus pe lume o minune!


Lucrusoare de daruit

http://citadelaalbastra.wblog.ro/





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Nu stiu de ce am ajuns sa vizionez pe yotube un filmulet cu o mamica de inger...merg sa l pup pe Ochilarestul nici nu conteza
N buna fetelor si scuzati-ma dc am fost f vehementa si mult off topic.Mergem inainte..ma duc sa mi pup comoara mea, viata mea si cea mai mare bogatie

POZE BOTEZ ANDREI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fil_lily spune:

Fetelor,daca vreti zapada va trimit eu ca avem din plin, din pacate.Am avut parte weekend-ul asta de o furtuna de zapada si acum si temperaturile sunt pe masura, adica -30 grade.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fil_lily spune:

Aaa, si i-am luat si noi sanie fetei si nu vrea sa stea mai mult de 5 minute.Este exact cum vrei tu, Lisa,sa ii iei Anei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Irina, *big hug*, ai dreptate, cea mare comoara/avere/bogatie e care o avem sunt copiii nostri!

Miere, si eu sunt de parere sa nu dai cu piciorul jobului daca ti se ofera, e totusi un job in Universitate si "intri in sistem".

Lisa, Arriel, mersic pentru urari! Mister refuza sa doarma in timpul zilei in patutul lui, dar doarme in swing si dormea in bouncerul cel vechi. Asa ca speram sa-l folosim la "nap-urile" de zi... si in plus il va putea folosi pe post de scaunel daca va dori sa se uite la teveu mai incolo.

Bebelusi, tare nasoala treaba cea cu gazul. Sper sa revina cat mai repede, ce aiurea sa ramai fara caldura in casa in decembrie!

Cami, cum mai e Alina? Am inteles ca s-a intors in Romania, nu?

Lisa, maine merg si eu la Full Moon

Inca o data, multa sanatate la toti licuricii bolnaviori, dar si mamicilor si taticilor care au problemute cu sanatatea.



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

Our Goblin Prince



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

Betty nu stiu ce sa zic cu ob-urile, dar cred ca e ok, vorba Iuliei daca banga-banga merge,atunci merg si ob-urile.


Va rugam sa ne votati, multumim! Daria-Julia
reclama ilegala - considera acesta un avertismentconcurs/


http://b1.lilypie.com/iAvwm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

Eu sunt un pic ingrijorata din cauza Dariei ca doarme prea mult si asta de cand a fost bolnava.Se juca mai devreme pe covor si deoadata a adormit. Ea nu adoarme de cat in anumite conditii. Nu stiu ce o fi cu ea, sper sa nu aibe altceva.

Va rugam sa ne votati, multumim! Daria-Julia
reclama ilegala - considera acesta un avertismentconcurs/


http://b1.lilypie.com/iAvwm5.png

Mergi la inceput