La Multi Ani Licurici de ian-feb 2009 (71)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IRA_LIZA spune:

IrinaC, o mica chestiune de aritmetica: diaspora egal cca 150.000, insa in tzara - peste 5 milioane. Si atunci, ce Doamne iarta-ma sa spunem de cei de afara daca p'aici, intre granite, ceea ce se cheama o fractiune de popor compusa dintr-un numar de peste 30 de ori mai mare de oameni a votat intr-un anume sens?? repet, e strict un "doi plus douasute egal douasutedoi" si atat, nu iau apararea diasporei. Nu iau apararea nimanui.

...insa cel putin sa nu cumva sa uit sa-mi aduc aminte cand o face ala v'o baie de multzime sa-mi feresc copilu sa nu mi-l kafteasca...

Doamne-fereste, ce vremuri traim!!

Edit, k uitai: bafta la interviul despre care povesteai, sa-ti poaret noroc si sa-ti schimbe starea de spirit...

Ira, mamica Elizei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

Wow Irina, bafta multa, hai ca acusica ne trimiti poze din Franta cu voi si cu Ochila .

Va rugam sa ne votati, multumim! Daria-Julia
reclama ilegala - considera acesta un avertismentconcurs/


http://b1.lilypie.com/iAvwm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Deci, sunt o zapacita!

Ma duc la interviu si discutand cu potentialii employeri realizez ca de fapt sunt la un interviu gresit, adica nu era vorba de jobul la care ma gandisem eu. Era un alt job cu alte cerinte, la care aplicasem cu 4 luni in urma, in acelasi departament, de aici si confuzia mea, pt ca atunci cand m-au sunat sa vin la interviu plangea aidan pe fundal si se pare ca nu am priceput.
Noroc ca m-am redresat la timp si nu s-au prins ca era vorba de altceva si ca am fost pierduta in spatiu. Dar nu este ceea ce vreau:(((, e platit mai prost, in fine, tot la universitate, dar e sub calificarile mele.

Iulia, felicitari pt GC, asta da realizare, tin minte ce fericita si usurata am fost in ziua in care l-am primit si eu.

Revin

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

IRA ce mi faci???imi astept la naibarandu la baie si mi pazesc purcelul care evident rade si chiue...matematic dc din suma totala scazi diaspora cu totul(deci nu conteaza la nici unul) raman evident doar voturile din tara.Si in tara G are aproximativ 10 000 de voturi in plus.GATA nu ma mai provocati

POZE BOTEZ ANDREI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arriel spune:

IrinaC stai linistita ca nu mai trebuie sa pleci din tara. A aparut boc mai devreme la tv si a spus ca in 2010 va fi mai bine decat in 2009. Pregatesc acum pachetul de masuri anticriza De ce n-au luat nici o masura pana acum? A, da, nici nu stiau ca e criza economica...
In fine, ce sa mai comentam, ne meritam soarta...

Revenind la licuricii nostri...

Vad ca vorbiti de burta, si pentru mine este o problema, dar nu ma mobilizez suficient sa o dau jos. Mai fac abdomene (desi acum aflu ca nu e suficient) dar nu in fiecare zi din diverse motive si mai ales de lene

Iulia felicitari pentru green card

IrinaC acum am citit de interviul de maine, sper sa fie ce iti doresti, tinem pumnii

bebelusi imi inchipui ce greu e fara gaze, mai ales daca ai centrala. Nu ai o aeroterma, ceva? Daca nu, dormiti toti trei in noaptea asta

miere esti mortala



Mami de Thea Bianca (03.02.2009)

http://www.flickr.com/photos/cristiserban/sets/72157617398070712

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

hahaha miere...faci ce faci...macar ai luat jobul??
Darl,misto ...sa il foloseasca Mister cu placere




Va rugam un vot pentru ANA,multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Aflu saptamana asta:))

Irina bafta la interviu!

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Multum tuturor pt urari.Sa fie bine!Ar fi ceva extra rezidentiat..

POZE BOTEZ ANDREI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

Am si eu o intrebare...mai intima
Cu sterilet,pot sa folosesc oburi???

Va rugam un vot pentru ANA,multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arriel spune:

Dark sa stapaneasca sanatos mister bouncerul. Mai are rabdare sa stea in el?

flowerbee e "de reclama; Alexia imbracata in Craciunita...Mi-a placut costumasul decand l-am vazut pe site, dar pe ea arata si mai bine

Cami cum se mai simte Antonia? Dar Alina? A venit acasa parca...

Anna ti-au dat si tratament dermatologii pentru bubitele lui Vladut de asta vara? A avut si Thea, dar daca dr. mea nu s-a agitat, nu m-am agitat nici eu. Acum i-au trecut

Lisa nu stiu ce sa-ti spun, nu scrie pe prospect?

Mami de Thea Bianca (03.02.2009)

http://www.flickr.com/photos/cristiserban/sets/72157617398070712

Mergi la inceput