La Multi Ani Licurici de ian-feb 2009 (71)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

bebelusi eu NU sunt fan geona dar sunt 100% de acord cu irina;

sincer e a 2 oara de cand m-am intors in tara cand imi pare rau ca nu am ramas in germania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Sper ca nu ati apucat sa cititi mesajul de mai devreme ca l-am sters, nu mai are sens sa mai scriem ceva despre POLITICA.


Mami puiutului Vlad Mihai


http://www.flickr.com/photos/33042663@N07/?saved=1

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Nu ma supar pe nimeni concret pt ca am pretentia de la mine ca am minte, insa e f clar ca nu m-am facut inteleasa.Nu sunt fan Geoana , sunt contra lui Basescu!il detest chiar pn in amduca oaselor si dc ati fi citit ce a scris CTP ati fi inteles , eu sunt unul care a votat din ura...Este ultimul meu cuvant pe aceasta tema pt ca nu m-am facut inteleasa deloc, incercam sa depasesc valul de superficiliate da nu se poate.


Dupa primele mele aplicari si scrisori de intentie la spitalele din Franta m-a sunat in dupa masa asta o tipa de la o clinica medicala privata sa vbim de un job maine.Nu stiu de unde naiba a aparut ...spune ca are datele mele de la un congres de pediatrieMaine la 11 ma duc so...maine este o alta zi.

POZE BOTEZ ANDREI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Sa se inteleaga..tipa e autohtona.Nu m-au si gasit pe alte meleaguri...

POZE BOTEZ ANDREI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Irina speram ca nu ai apucat sa citesti mesajul pentru ca nu vreau sa am astfel de conflicte cu tine, se pare ca nu am apucat sa il sterg in timp util. Imi pare rau.

Ma bucur pentru raspunsul primit de tine. Bafta!Se pare ca in seara asta curge cu vesti bune. Mai bem inca o data


Mami puiutului Vlad Mihai


http://www.flickr.com/photos/33042663@N07/?saved=1

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

BRAVO iulia!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

bravo Irina! Bafta maine.
IRINAAAA,tu ce faci??? cuma fost interviul???

fetelor ,pana si fiica mea sarbatoreste...chiuie de mama focului ...sa nu zic ca e ora ei de somn
aaa,sa ne laudam...nu mai folosim deloc biberon,doar sippy cup pentru lapte. a fost mai ciudat 2 zile,dar acum de o sapatamana incoace,e ok...accepta aceiasi cantitatea de lapte.

Va rugam un vot pentru ANA,multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

super irina;
sper sa iti propuna ceva interesant!!

oare miere ce o fi facut?

ingrid70 pe unde esti? a inceput piticul tau sa se ridice?

micola mataluta de ce nu mai scrii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Iulia, felicitari!!!

Irina, sper sa iasa BINE. Si sa fie BINE, sa iasa cum va doriti Maine o sa tin pumnii pentru tine sa vii cu vesti bune de la discutia cu persoana respectiva

Fetelor, eu sunt tare incantata ca i-am luat lui bebe de pe ebay un bouncer/rocker care poate fi folosit pana la 18 kg. Si l-am gasit cam la un sfert de pret
Iacata: http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3754229/Trail/searchtext>FISHER+PRICE+ROCKER.htm





Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

Our Goblin Prince



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Eu sunt f suparata ca nu avem gaz din cauza exploziei din Sibiu despre care cred ca ati auzit la TV. Asta inseamna ca nu am caldura. L-am bagat pe Vlad intr-un sac de dormit si acum mi se pare ca e incins, transpirat, ma gandesc numai la prostii....am impresia ca are febra, dar nu am stiut ce sa fac pentru ca afara e ger si scade rau temperatura in camera. La ora asta sunt 20 grade, a scazut de la 22. Nu am avut nici laptele cu ce sa il fac, l-am facut rece si bineinteles ca l-a refuzat, noroc ca mi-a venit ideea geniala sa il incalzesc la espressor.


Mami puiutului Vlad Mihai


http://www.flickr.com/photos/33042663@N07/?saved=1

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput