Basescu, presedintele romanilor

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdalena67

se pare ca marea majoritate a romanilor au ales mahalaua, situatia nestabila din tara, pe udrea, ritzi si boc.

stoian


Se pare ca zonele dezvoltate ale tarii, se numesc mahalaua!
Ca dupa procentele publicate de BEC, asa arata, zonele vestice sunt pro Basescu. Si zone mai putin dezvoltate sunt elita elitelor!Bleah!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

nu-mi cred ochii:(
mahalaua....timisoara in decembrie e mahala... diaspora mahala...mai, suntem romani cu toti...de ce ati trecut la asa jigniri...:(( urat, f urat....bucurati-va de victorie sau acceptati infrangerea cu fruntea sus!

mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

so, e base presedinte! ma duc sa desfac bagajele, nu mai plec . acum, ce-mi doresc e sa ii vad pe patriciu, vantu & co acolo unde le e locul! la parnaie!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Da de ce nu i-ai vazut in astia 5 ani? De ce crezi ca ai sa ii vezi acum?

Irina 33+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000

so, e base presedinte! ma duc sa desfac bagajele, nu mai plec . acum, ce-mi doresc e sa ii vad pe patriciu, vantu & co acolo unde le e locul! la parnaie!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"





Vise taica, vise.....

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui d_melli

Da de ce nu i-ai vazut in astia 5 ani? De ce crezi ca ai sa ii vezi acum?

Cel mai destept intotdeauna cedeaza!
Irina 33+ cu


buna intrebare!


Eu ma uit de pe margine cumva, pt ca nu am sustinut cu convingere nici unul din candidati si credinta mea este ca s-a ales o nenorocire dintre 2 nenorociri.
Ma amuza insa fericirea si euforia sustinatorilor lui Basescu. Ca ce bine! Ca ce fain o sa fie! Ca ce tare o sa creasca tara noastra! Fratilor ... dar in ultimii 5 ani cine a fost pesedintele Romaniei? Credeti ca Basescu o sa faca in urmatorii 5 ani lucruri TOTAL diferite fata de pana acum? Credeti ca o sa intrerupa orice legatura cu udrea &Co, credeti ca nu o sa isi mai impinga in fatza fiica si sleahta de hoti de langa el? De ce va bucurati asa tare? Unde e marele bine care urmeaza?




Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karla2007 spune:

Ar trebui sa-mi fie rusine ca locuiesc in mahala=Timisoara,ma gandesc serios sa-mi mut domiciliul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

laura, nu am zis ca eu cred in povesti cu zane si duhul apelor, nu cred in miracole, insa sper, pt noi toti, ca se va schimba ceva in bine. sper ca TB sa ma convinga ca a meritat votul meu, sper...
nu ma apuc sa dau cu parul in nimeni, caci stiu ca asta n-ar rezolva nimic.
da, sunt bucuroasa ca nu a iesit pinochio, dar asta nu inseamna ca pic in extaz ca a iesit basescu...dar dreptul de a spera inca il mai am, nu? asa ca...sper ca va fi mai bine pt mine, pt voi, pt noi toti. doar atat: mai bine, caci super, extra, mega, bine nu are cum sa fi, cred ca toti constientizam asta.

multumesc diasporei, ardealului si banatului ca ne-au dat sansa sa speram...

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000

so, e base presedinte! ma duc sa desfac bagajele, nu mai plec . acum, ce-mi doresc e sa ii vad pe patriciu, vantu & co acolo unde le e locul! la parnaie!mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"

o daaa, ai sa-i vezi sigur...daca te culci devreme............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui karla2007

Ar trebui sa-mi fie rusine ca locuiesc in mahala=Timisoara,ma gandesc serios sa-mi mut domiciliul

In Dambovita

Mergi la inceput