Basescu, presedintele romanilor

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000

laura, nu am zis ca eu cred in povesti cu zane si duhul apelor, nu cred in miracole, insa sper, pt noi toti, ca se va schimba ceva in bine. sper ca TB sa ma convinga ca a meritat votul meu, sper...
nu ma apuc sa dau cu parul in nimeni, caci stiu ca asta n-ar rezolva nimic.
da, sunt bucuroasa ca nu a iesit pinohio, dar asta nu inseamna ca pic in extaz ca a iesit basescu...dar dreptul de a spera inca il mai am, nu? asa ca...sper ca va fi mai bine pt mine, pt voi, pt noi toti. doar atat: mai bine, caci super, extra, mega, bine nu are cum sa fi, cred ca toti constientizam asta.multumesc diasporei, ardealului si banatului ca ne-au dat sansa sa speram...mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"

Baselului o sa-i mearga sigur mai binereferitor la noi astialalti am indoieli............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

gata, mi-a revenit si mie tensiunea la normal



www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">We LOVE Sonia

www.bebelissimo.com/" target="_blank">*Bebelissimo*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy
PS. Capcaunule tine-ti bilele in sac si foloseste-le atunci cand chiar e cazul, pentru ca stii ce e prea mult strica...e valabil in toate.

Nu primesc sfaturi de la corespondente ale antenei3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui roxy
PS. Capcaunule tine-ti bilele in sac si foloseste-le atunci cand chiar e cazul, pentru ca stii ce e prea mult strica...e valabil in toate.

Nu primesc sfaturi de la corespondente ale antenei3


hai serios capcaunule, de unde ai scos-o si pe asta, vad ca treci la atac la persoana, nu ma intereseaza daca primesti sau nu sfaturi de la oricine, nu numai de la mine, dar ai grija la acuzele pe care le aduci.Eu nu te-am acuzat pe tine cu nimic, asa ca nu-ti permit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy
vad ca treci la atac la persoana

Poate nu stii ce inseamna corespondent?
CORESPONDÉNT adj. s. 1. adj. v. asemanator. 2. s. v. omolog.
Am gresit cu ceva? Postarile tale sunt aidoma speechurilor de la antena3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
mosul iliescu a spus bine ca trebuie prudenta..da te pui cu prostii

Tocmai ce i-a picat si mosului tensiunea si-au inceput sa-i fileze BECurile. Cica i se pare cam suspecta diferenta intre sondajele de ieri si rezultatele de azi de la BEC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Da ce si-au batut joc de geoana cu rezultatele la exit.. ..asa ceva e incredibil.


teoria conspiratiei: daca sondajele il scoteau pe basescu, geoana &co treceau imedit la atac, nu semnau procesele verbale de dupa alegeri (ca in sectii era 1 reprezentant pdl si restul pnl, psd, etc), mai anulau din voturi pe unde puteau, nu trimiteau in timp procesele verbale, urlau frauda, iesea debandada. Asa, geoana a stat cateva ore linistit si sigur ca a castigat, voturile s-au numarat corect, hartiile s-au semnat si circul a fost evitat.
degeaba incearca acu psd sa strige frauda dupa ce membri lor au semnat si depus voturile!!

Mickyyy si cele 3 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005) Eliza Gabriela (28.11.2008)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui roxy
PS. Capcaunule tine-ti bilele in sac si foloseste-le atunci cand chiar e cazul, pentru ca stii ce e prea mult strica...e valabil in toate.

Nu primesc sfaturi de la corespondente ale antenei3


hai serios capcaunule, de unde ai scos-o si pe asta, vad ca treci la atac la persoana, nu ma intereseaza daca primesti sau nu sfaturi de la oricine, nu numai de la mine, dar ai grija la acuzele pe care le aduci.Eu nu te-am acuzat pe tine cu nimic, asa ca nu-ti permit...

roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000)







Da' de unde ai tras concluzia ca este atac la persoana?
Ai ceva obiectii in ceeace priveste calitatea postului Antena 3?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

evident... ca sa poa' sa zica Iliescu si ai lui...

Diferenta dintre datele exit-pool-urilor si bec-ului este fix din datele pe care exit-pool-urile nu au cum sa le obtina: voturile din strainatate...





Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

calitatea postului Antena 3 , nu, nu am obiectii, obiectiile le am la modul cum se posteaza la comentarii, la limbajul folosit si la calitatea celor ce posteaza, de aceea m-am simtit atacdata cand am fost comparata cu cei care posteaza cu un limbaj foarte vulgar si cu lipsa toala de bun simt la comentariile acestui seit sus pomenit...sper ca am fost destul de clara, si oricum parerea mea asta e, asa ca nu va mai inoportunez, o zi buna si sa fie asa cum vreti , pentru ca indiferent cine suntem nu dorim raul tarii, din contra...

Mergi la inceput