Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona...te-a facut doftoru ala sa nu te mai recunosti in oglinda si in poza?

eu is aia blonda si carliontzata de langa el care ii masoara privirea.....te asigur ca aia din spate de langa domnu cu mustata esti tu. tipa aia cu straita pa umar (cred ca e straita in care strangi centurili) si care imbratiseaza imaginar pa killeru esti tu se vede pe privirea ta ca l-ai analizat...da cu atat ramai...numa cu uitatu


edit: am uitat sa iti precizec ca imi place funda ta din cap....a la minnie mouse, e ultima moda? ca tare imi place


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna

mj, la cat mai multe luni pe aici.

iona eu nu mai raspund la provocari.....stiu ca esti cu okii pe EL si toate accesoriile lui...insa numai cu uitatul si cu ramai....

fetele.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iona treci la locu tau si lasa pa killeru in pace, vezi bine ca pentru mine defileaza are nashica incredere sa-l lase pa mainili mele
mey da voi asa va bucurati ca am implinit 4 luni??? ce palaria mea violet hai sa va tratez cu ceva bun


na ca n-ati vrut numili lu spau hell acu atrageam zuzili de cleente cu clipu asta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi cine a zis mey ca nu e si hell


numili e no name - from eden to hell...deci..asta e clipul de promovare

si ca sa nu zici ca nu ne bucuram...iaca iti las tie placerea sa tai panglica inaugurala


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor e party?

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Deci...il trimit pe ebony la spa ?/?
Da ...cu fonctiile cum e

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey da voi asa va bucurati ca am implinit 4 luni???

mey mj de la 4 luni o dai pe filmulete sexi as hell??

straita lu saracia ca m-a dat de gol da nu se lasa usor killeru ca si sisteru a incercat sa-i aranjeze nodu la cravatada n-a avut sanse...deocamdata

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey mj da de ce zici tu ca nu ne bucuram?
...ia uite ceva frumos pentru tine..





www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


mey da de la ai mei baieti nu va pica nemic nemic....


acu iona...daca iti plac accesoriile si te dau de gol, eu zic sa iti regandesti strategia.....si sa o testezi inainte de a iesi cu ea la rampa. gasesti tu testere

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

Deci...il trimit pe ebony la spa ?/?
Da ...cu fonctiile cum e


JoAnn ..trimite-l cu incredere.....daca vrei sa-i aranjeze sisteru si lui nodul la cravata...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput