Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi nu stiu ce e p'aci...eu stiu ca diseara ma duc sa inaugurez spa-ul..daca nu vreti..treburili voastre...cleentela deja de dimi de la 7 sta la usa...si suna la secretariat...ca vor exclsivitate in prima zi...asa ca..

ma duc sa ma pregatesc

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Adica...ma da cate duamne sunteti voi acilisa, ca io vaz o grupa mica...si...e toti baietii astia luati...toti, toti...
Ia sa incerc varianta mai usoara : da' care dansator , de dupa Bad nu e luat...eee...
Asta asa...sa ii arate lui ebony niste pasi de dans .
Astept raspuns...sper sa nu astept mult si bine...ca voi...nu dati nik

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili, mare plictis acilea vaz niminea nu face defilare, niminea nu zice un banc lasnad la o parte ca azi e ziua mea mey azi fac 4 luni de forum, ce palaria mea multumesc de urari si de felicitari, azi dau al mai mare party care s-a vazut

in alta ordine de idei JoAnn astia e baietii mei
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">my lover
www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0" target="_blank">my lover
www.youtube.com/watch?v=JRY8HAhodXg" target="_blank"> my lover

baietii astia e luati definitiv si irevocabil
cel mai preferit este el www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank"> in tinuta de vara si www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">in tinuta de toamna iarna


deci azi de ziua mea inauguram si spau putem sa-i zicem no name daca tot nu sunteti hotarate da mie mai mult imi placea HELL



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mj felicitari si muulte luni pe aci vaz ca faci si party da pe noi nu inviti?

mey JoAnn io din cate stiu nu e luat niciun dansator sunt liberi toti din toate perioadili

fetili stateam de vorba cu sor'mea si imi povestea ca pe vremea eise lasa cu defilari ...daca lipseai de la apel.....acu....disparem si noi incet.....una cate una......rand pe rand

lisa sa stii ca curelusade pe mana stanga.....prima nu mai ezista

anka,purple

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey pai de frica lu sor'ta nu sa mai arata niminea aci si acu vaz ca incepi si tu bine ca ai inceput cu curelusili de la mana macar
oricum io niciodata nu stiu care sunteti, tu sau sor'ta, asa ca inainte sa postezi sa te prezinti ca sa nu creezi confuzie
nashicoooooooooooo deci care e numili lu spau zi repede ca trebe sa facem placuta de inaugurare
este 3 propuneri : eden, hell, no name. bagati fingerili aci si ziceti pe care o vreti si de ce majoritatea alege. asa ca start vot

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

da nu inteleg ce v-a facut sor'mea pan'la urma si pan'la coada.....voua nu la baieti si daca e din cauza asta se poate aranja

numili la spa...no name....sa lasam clientele sa descopere ce se afla inauntru

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi....daca e p'asa...eu zic sa fie no name....
no name - from eden to hell

adica oricm are 2 aripi...acces special VIP...cum ii zicam la Adrianka...si unu pentru cleentela obisnuita.....acu in functie de temperament, de nevoie si de consistenta....indrumam cleentela spre una o alta


despre defilari....se maid efileaza si acu...da cum sor-ta e cu benoclul pe noi...mai usor..mai mascat....insa eu cred ca ma risc...cum l-am scapat pa ebony de nu l-a atins....scap eu si cu cei 2 acum

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico io pa killeru l-as vrea la o defilare, ce zici? te risti? pai nu stiu nene ce numai www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">come togetheru meu sa presteze acilea?? voi va tineti fundurili la adapost d'aia falimentam acilea ca na, ce sa vaza oamili?? pa mine si pe tine???
asa ca iaca sa-l scoatem putin pe www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0" target="_blank">dirty boyu , ca numai cu el merg in masina de vreo luna mai coloram si animam atmosphera p'aci putin dupa aia viu cu dozili de shock

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

na iaca a zis ca iese special pentru tine finico...la o defilare




si ca sa nu ziceti ca se misca iute...iaca si ceva de analizat
1
2






Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana defilarea vad ca e doar pt.mj asa ca io am facut analiza subiectului subiectului

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput