Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor. E gata spa-ul ala?? As vrea sa-l duc pe Ebony la o sedinta de relax, ca a avut unele zile in care i se parea ca il urmareste una cu un fier de calcat...
Acu depinde ce functie ocupa sisterele astea pe acolo...ca nu vreau sa risc...sa atace costumul...
Asa ca... daca il vreti pe Ebony cleent puneti acilisa fonctiile de le ocupa fiecare

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

....am o intrebare...da... human nature asta e ...luat de una din voi ca io...adica asa sa ii tina de urat lui Ebony si ...promit ca nu mai vreau altul ...da doamne sa nu fie...luat



"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Adrianka ne buucram ca facusi o escala p'aci pa la noi....ca eu am tot zis de un party la tine...da nu ma baga nimeni in seama...iaca....poate acu semnam un contract...ca sa imi refac si eu naturel bronzu..pentru craciun

cat despre spa...eu zic ca pentru tine facem un card special VIP....cu acces intr-o arie speciala.....nu acolo unde are iona laboratoru....ci in aripa opusa.....asa e pozitionat spa-ul si nu e nici nevoie de bacsis...iti dam neste tratamente de regina..moca....orice pentru tine

JoAnn...pe iona si sis intreaba-le de fonctii ca si eu is curioasa ce si-au ales


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hellooo....where are you,girls....

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

probabil isi fac strategia de intampinare a cleentelor la spa...si cu eu sunt blonda...m-au lasat pe dinafara.....desi cred ca mai repede isi fac planu de party pentru inaugurarea spa-ului

isi cauta tinute si alte cele.....ca spa-ul vaz ca e gata...lipseste placuta cu numele, da o executam repede pe aia



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

eee...pai noi ne punem pijamalele si dam un party privat
http://i35.tinypic.com/1zxqquf.jpg

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza

u all

v-ati luat vacanta de acilea?
sau nu an primite u discpozitia cu programu de sarbatori?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

ce-i acilea mey fetili?

JoAnn....human nature e luat...de fapt toata perioada dangerous

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput