Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

meyyy mj cre ca stau bine cu memoria tocmai ce mi-am revenite ca noua si nu imi amintesc aci la goldie unde am promis sau juratvreau dovada atunci imi pun oki de soare da pana una alta ma uit cu okii din dotare

oana sisteru am esplicat ca e in tratamente naturiste cu doftoru din cauza asta stau de vorba cu cumnatul......cheia de la cinema ai uitat-o in usa am batut si mi s-a deschisasa ca vin la party cu fingeru vizionarea o las dupa ce merje lumea la sa ma pot uita linistita...iar la spa imi place varianta mai

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
mey mj ti-am promis ceva si io ma tin de promisiuni..........numa ca treaba fu intre 4 oki nu aci


meey ai luat-o razna zau asa io acilea nu am zis nemik de promisiunea si juramantu tau, ca te stiu ca nu esti de cuvant da tu in citatu de mai sus la ce te referi ma rog??? singura te-ai tradat, precum spuneam cat despre revenirea dupa shoku suferit.....io nu-sh ce sa zic nu vrei sa inaugurezi tu spau?? ca te vaz cam agitata

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

in citatu ala nu m-am facut inteleasa "numa ca treaba fu intre 4 oki nu aci" ma refeream ca promisiunea nu fu aci la goldie deci aci nu-mi pun okii de soare numa in particular si tot in particular imi tin promisiunea...cu inauguratu lu spa ..vreau sa fiu prima....care deschide sampania

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Lisa bagai okiu....sar`na
Oana io sunt prin zona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka....bine ca esti prin zona...ia cardu de acces si pofteste la party...activeaza semnalul goldie



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili

mey fetili hai cu spau ala ca ramanem fara cleentela dupa aia vreti vacanta de sarbatori pai? se poate
luati d'aci o www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">colinda sa vi se mai lumineze ziua ca voi vaz ca nu va scoateti deloc baietii la colindat

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza



deci ne apucam de treaba? numili nu v-ati decis inca....ar fi cazu sa decideti azi ca sa facem maine inaugurarea....ca altfel ramanem fara cu ochii in soare la cleentela

mj..eu nu scot nemic nemic la colindat, pana nu ma dumiresc in ce stare e iona....am facut destul pe agentu de paza langa ebony. vreau sa ii vad intentiile mai intai. alea ce stau la neuroni, nu ce zice ea. o mai analizez 2-3 zile....pana sa scot ceva la defilare



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico n-ai grija lu iona ca s-a dat jos din alun si acu e cocotata pe peceu cateva zile e okupata, nici fingeru nu cre ca o dezlipeste de ecran si apoi nu ai auzit espresia aia ca de ce ti-e frica d'aia nu scapi? iete colea un energizant poate prinzi curaj



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

oanapoti linistita sa-i scoti la defilare pa baietimai ales pe killerute asigur eu ca sor'mea nu are intentii ascunsebag mana in foc pentru ea......mai bine vezi la JoAnn ce face cu ebony ca nu prea iti da raportu de era la sor'mea cre ca trebuia sa raporteze din 5 in 5 minute ce,cum si pa unde umbla

mjai mare dreptate s-a dat jos din alun da la faza cu peceu nu ai dreptate acu e cocotata pe tvsi i-ar trebui unu cu diagonala mai mare

lisasa stii ca sunt cu okii pa....ceas

mey nasicilor da scumpe sunteti la vedere

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:



Fetelor, auzi ca e rost de spa aci....ma primiti si pe mine ca ma cam doare in spa..te...am un lumbago de...ma-ndoaie de shale...au, au, batranete ce grea esti. Eu las si bacsis gras, asa ca musai sa ma primiti si daca ma supara cineva, devin foarte agitata

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput