Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana sisteru incercearca si ea tratamentu naturist oferit de doftoru meuiar fingerue aci langa minenu stie ca sunt iona

lisa daca ai stii la ce film ma uit nu mi-ai spune vizionare placutaiar pedeapsa cica se stergedar voi fi cu okii pa ........ceas

vad ca aparu ebony

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

asa ca facem partyli la tine nashico??? bine mey, io vin, daca numai asa poci ca sa il mai vaz pe killeru ai grija sa nu care cumva sa ma intersectez cu okii lu iona pe www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery378.jpg" target="_blank">fundu lu my loverca-n veci nu mai calc la partyli tau

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

iona ebony te saluta de la distanta.

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl


iona de la momentu 1:15:30 okelari de cal iti trebe sa nu vezi daca se poate nemik ce poarta galben sa nu care cumva sa-ti treaca ganduri necurate pan neuroni sau sa poftesti la ce vezi ca nu-sh ce-ti fac E FORBIDDEN io ti-am mai zis BEAT IT de langa www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover nu ma face sa pacatuiesc acu in post ca sunt in stare de orice pentru www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">el

mey mj ti-am promis ceva si io ma tin de promisiuni..........numa ca treaba fu intre 4 oki nu aci

JoAnn sunt ferm convinsa ca tu il ti la distanta

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetele (in special tu anka), ia bagati doi oki aci sa vedeti ce fain comenteaza romanul frustrat videoclipul melodiei "the way you make me feel", iar mai jos la comentarii veti gasi si povestea lui Mos Nicolae bonus.

iona, da ce film vizionezi ma rog?...daca nu zici, cum sa stiu, doar nu sunt mafalda...insa am o banuiala vaaga.....

oana, deci ti-a trecut de munca....acu vrei party?..ehee, asa mai vii de-acasa....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, da ce am zis io ceva de promisiune sau de juramant??? nu vezi ca tot tu te dadusi in vileag na, ce sa-ti fac daca ti-a luat-o gura inainte acu nu mai e intre noi stie toata lumea ca ai promis si ai jurat deci m-am scos duamneeeeeeeeeeeee in sfasit poci ca sa petrec si io in voie cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover
iaca, duamneeee ca-mi vine sa moooooooooor de dragu lui



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey...eu nu poci sa ma dumiresc...iona e aci..cu fingeru ca husband...care de faot e cumnat...da imi da cu minus ca nu stiu unde e sis

poate ma lamuriti voi

iar cu party-ul..stai relax mj....seara asta iona e inchisa in sala de cinema, nu da cu subsemnata pe la party, ca nah...are ceva enteresant de studiat acolo.....bineinteles in afara fragmentelor ce i-au fost interzise

lisa cred ca e mai bine sa facem un party mic de incurajare inainte sa ne apucam de munca....moooama da ce party o sa fie la inaugurare

anka pe unde esti? purple...esti la viena?

JoAnn...vii cu ebony la parti, au ba?

finico...despre killer...poti sa vorbesti cu el, nu ai interzis, oricand stiu ca e pa maini bune si sigure cu tine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico generoasa ca-ntotdeauna mey, ce sa zic da cu numili lu spa cum ramase?? ca daca tot ne intalniram acu la party macar imbinam utilu cu placutu cat despre killeru io in locu tau nu m-as risca

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lasa mey ca ce e al meu la killer e pus deoparte

iar despre numili la spa.....erau ceva variante p'aci.....eu prefer una mai blanda....ca nah...sa dea bine la reclama





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da de ce vrei varianta blanda??? vrei si clientili sa fie blande?? mey pai alea blande are forbidden la spa oricum alea n'are nevoie tu vrei sa falimentezi din prima??? spau e pentru cleente mai agitate ca sa zic asa mai active mey, na ca sa se-nteleaga pentru biznis uomanili cam ca noi asa

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput