Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna.

Fetele, aseara cand am intrat...(..mai mult de frica lu pedeapsa lu sisteru....ca sta la cotitura si asteapta un pas gresit din partea mea )...eram asa de obosita, incat n-am urat cele bune decat Oanei, insa vad ca au fost mai multi sarbatoriti..deci, cu intarziere...Multi Ani! si pentru Iona's and Mj's husbands si tuturor celor ce se numesc Nicoleta ori Nicolae..(pentru urari din inima nu e niciodata prea tarziu..)

In alta ordine de idei..Iona observ cu bucurie ca ti-ai recapatat numele real de scena..Bravo..te rog si eu acum, ca esti de fericire, sa intervii la sor'ta si sa o rogi sa renunte si ea la pedeapsa promisa lu BAD.....plzzzz...asa...ca sa savuram si noi sarbatorili in tihna..

In rest, toate cele bune in noul biznis, o saptamana usoara si cu iz de sarbatori.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa multam pentru urarili pentru husbandu, stai linistita ca nu e tarziu si nu e grav da daca era ziua mea si nu ma felicitai, afla ca eram a 2 a pe lista la pedeasa pentru BAD acu na, bine ca n-a fost sa fie
meeeeeeeey da de cand ii urezi tu din inima lu husbandu meu?? ha?? si lu a lu iona?? oricum si io sper ca macar de sarbatori sa nu mai stam cu okii-n 4
acu fetili ca vaz ca nu prea v-ati aratat azi, na fucking moday ce sa facem luati d'acilea doza si reveniti-va-n simtiri, hai ca am rapus si ziua de azi
i-auziti acilea cum canta zuza asta:

Oh, oh, baby touch me and I come alive
I can feel you on my lips
I can feel you deep inside
Oh, oh, baby in your arms
I finally breathe
Wrap me up in all your love
That's the oxygen I need

maaaare dreptate are






www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iaca am aparut si eu...gata cu fucking monday...am trimes-o la cutie desi dupa ziua de ieri...n-am simtit-o asa de greu pe cea de azi

mari zii.....mari intamplari....una mai happy ca alta...da totusi....una a fost mare di tat

deci ne apucam de munca...sa nu mai pierdem vremea p'aci.....cum a ramas cu numili la spa? hai mey ca maine sa ii dam drumu...ca e impetuos necesar deci mobilizarea



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

lisa multam pentru urarili pentru husbandu, stai linistita ca nu e tarziu si nu e grav da daca era ziua mea si nu ma felicitai, afla ca eram a 2 a pe lista la pedeasa pentru BAD acu na, bine ca n-a fost sa fie
meeeeeeeey da de cand ii urezi tu din inima lu husbandu meu?? ha?? si lu a lu iona??


mj,de ziua ta voi fi pe faza ,...o sa ne chemi la party, nu?...

....in ce priveste urarea mea.....duuuuamneeee...a fost din inima pentru voi, mey

oana, da ce happy esti......si ce chef de munca ai..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

sara buna fetili
lisa mersic pt. urari.....da altadata inlocuieste"urarile din inima"cu urari din sufletsi da mosu a fost foortee darnicmi-am primit numili inapoisi recuperarea e totala...imi amintesc absolut totsincer inca nu-mi vine sa cred ca dupa cat a suferit mjdin cauza mea i-a facut mosului aceasta propunere si ca voi ati fost de acord
cat despre pedeapsa lu BAD tre sa discuti cu sisteru da sigur mos craciun o sa-ti faca o surpriza si tie
oanafelicitari pt.ca ati invins.....
purple,anka
io s-ar putea sa nu mai dau pe aci aziam primit un filmla care tre sa ma uit neaparat cu okii de soare

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sa precep ca iona is back? si sisteru...unde e? si fingeru? ceata densa la mine in idei poate ne lamuresti iona, sis.....sau cine zici ca esti

renees? renii? in parametri?

vaz ca esti egoista, nu imparti cu noi nemic nemic.....te uiti acolo al tine in cinema singura....nu-i bai...ca ma uit pe sporty tv ca am cam neglizat treburili astea in ultima vreme


in rest...mai stiti ce inseamna party? sau tre sa va aduc un dictionar ca sa vedem cum se face? vreu party, vreu party, vreu partyyyyy


daca nu va bagati....eu ma dixtrez aci singura. s-a intors si killeru din misiune.....successfully accomplished MLoveru e la datorie

ebony vaz ca e prin zona.....sporty ruleaza HD...deci conditii am, party sa fie



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey, stiti ceva?..de alta data nu va mai urez deloc.....nici din suflet, nici din inima..

iona,in ce o priveste pe sor'ta, nu vreau sa vb cu ea.....la urma urmei, BAD nu va e dator cu nik, asa ca BEAT IT de langa el...nu se mai pune problema de NICIO pedeapsa.
...si vizionare placuta.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna fetelor.Ce mai e nou?

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da nici n-a aparut bine iona ca si auz p'acilea BEAT IT nashico acu iti arde da party ha??? da da ziua ta dadusi si tu ceva?? ca io n-am vazut nimica lasa sporty teveu ca dauneaza grav neuronilor ocupa-te de killeru ca daca vaz ca-l neglijezi io ti l-am dat, io ti-l iau ca nu-s darnica asa ca tine
iona de la momentu 1:15:30 okelari de cal iti trebe sa nu vezi daca se poate nemik ce poarta galben sa nu care cumva sa-ti treaca ganduri necurate pan neuroni sau sa poftesti la ce vezi ca nu-sh ce-ti fac E FORBIDDEN io ti-am mai zis BEAT IT de langa www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover nu ma face sa pacatuiesc acu in post ca sunt in stare de orice pentru www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">el

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey mj...ieri a fost o situatiune speciala.....pur si simplu a fost o conjunctura greu de refuzat...si am sarbatorit alfel... da nha...va invit azi...sau cand vreti voi...

JoAnn....e bine p'aci....tu party cu mine sau te fofilezi in private?

iona..sis...cine e pana la urma? si pe ce reguli se inscrie cand una cand alta la microfon?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput