Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj unde ai disparut? esti la si pe noi ne-ai lasat aci cu ochii in soare?

te-am lasat sa tai panglica la spa....si tu..nemic...apoi vaz ca nu vreti biznis....na lasa, ca ma ocup numa eu, daca voi stati pe tusa

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank"> buna dimineatza
sunt la a doua pe ziua de azi...buuuunaaa tare..

fetele, eu simt aseaaaa un parfum de weekend.....voi nu?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
lisa interesant mod de a ne zice buna dimineata acu va servesc si io cate o www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> neaparat sa o consumati

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza, a venti si ratza, a venit si ursul si am inceput concursul



buna cafea, desi nu beau, mj inca is cu ochii pa de la tine

lisa si eu incep sa simt aroma de week-end

ankuto pe unde umbli? ce e cu tine?

purple un pentru tine si pentru renul meu de la A si tare tare frumos ai decorat spa-ul

sis, iona mai ai baieti s-au i-ai pierdut pa toti aseara? sa stiu daca mai contorizez prezentarile tale o ba

si..cea mai emportanta veste.....am deschis spa-ul...avem deja o prima cleenta....iona sper sa te ocupi bine de ea...ca fiind prima, trebuie sa simta ca e foarte importanta. si nu uita! tre sa se simta atat de bine si de frumoasa, ca sa revina mereu.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
acu va servesc si io cate o www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> neaparat sa o consumati


mj, servita de tine o savurez pe toata, chit ca e a treia deja...mai o gura de oxigen, mai o gura de cafea
...insa daca era made a la sisteru....ma gandeam de doua ori inainte...

mey fetele, prima clienta e foarte importanta ..trebe sa iasa multumita de la spa-ul nostru....asa ca, iona ai grija sa beneficieze de neste tratamente pe care sa le pomeneasca....si pe care sa le recomande si altora.....asta e cea mai buna reclama

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta
fetelecu un asa buna dimineata si cafeaua servita la pat sa te tot trezesti dar parca tot nu e de ajunsio va servesc owww.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs&feature=player_embedded" target="_blank">ceva mai tare......ca altfel nu rezist

vad ca spa-ul s-a deschis si in lipsa noastrae frumos pe aici ...purple imi plac mai ales aranjamentele floraleda nu inteleg de ce trebuie sa ma okup eu de prima cleenta ca nu ma pricep inca nu mi-a terminat cursu de specializare

edit:sunt iona
www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona draga, lasa ca la cat esti tu de preceputa, sigur ai prins totul din primele ore de curs, nu e nevoie sa ai si diploma. treaba e ca multe cleente au zis cand au sunat la programare ca vor musai sa le tratezi tu.....nush de unde ai atata faima....da numai pa mana ta vor sa mearga. acum nu le-am spulebrat visele, asa ca, be sweet, asa cum numa tu stii

iar despre cafea.....daca mai continuati asa....ma apuc si eu de baut...cafea

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

DoamnelorAti inaugurat spa-ul asa fara party?Pai si io care am pregatit costumatiile de galaAm calcat costumili degeaba...
Deci iona, ce functie ocupi?dar sora?
Lisa ...ai dreptate...cu nodul la cravata...la cum il poarta ebony...
http://mjjgallery.free.fr/20062008/photoshoots/ebony/photoshoot/003.jpg

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey JoAnnnu stiu inca ce fonctii detinem fiecare pot sa-ti spun doar ca azi am fost singura la spa si a trebuit sa ma okup de prima clienta de la sectiunea VIP...Adrianka careia i-am recomandat:haloterapie cu aerosoli de sare,hidroterapie cu ape sarate,gimnastica medicala/intretinere,masaj anticelulitic/relaxare,electrostimulari,aromoterapie si impachetari cu ciocolata/parafina/namol din marea rosie de aplicarea tratamentelor a avut grija doctorul meu si din partea casei programul www.youtube.com/watch?v=yGy9kOdJgj0&feature=player_embedded" target="_blank">sporty tvpe toata durata tratamentului

din cate stiu l-ai inscris pe Ebonynu?poti sa-l aduci maine .....oana se va ocupa si de recomandarea tratamentului si de aplicarea luiiar sa nu stai deageaba pe holurile spa-ului poti sa beneficiezi si tu de serviciile oferite de noiasta in cazul in care dorestitrebuie doar sa anunti sa nu programam pe alta

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey eu aseara v-am anuntat, v-am trimes invitatii la inaugurare, dar daca nu v-ati prezentat la timp....eu m-am descurcat ce era sa fac?

iona maine avem neste cleente dornice si nerabdatoare. sa prepari seara asta ceva potiuni mirobolante

adrianka sper ca e cum zice iona, ca ai petrecut bine si frumos la spa....ti-am trimes cardul special VIP nu zic cine era curier...o sa fie o surpriza


purpleeeeee ce faci? la viena cumva?
anka ce e cu tine? unde esti?

mj, lisa cine ne defileaza seara asta?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput