Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=i1VPxXreMDA" target="_blank">buna

fetele afara ninge ca-n povesti, tocmai ce-am venit..insa e o adevarata www.youtube.com/watch?v=q-RHBGbrQNM" target="_blank">aventura
sa te incumeti in trafic in aceste conditii......www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs&feature=related" target="_blank">adrenalina e la cote maxime.....

purple, oana ati vazut ca le-am pus azi si palarii la oaminii de zapada, nu?

joann alta data sa sufli mai tare in www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">ceaiul meu

mj, iona , anka

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

M-am razgandit, nu vreau sa fac smotru,ca analizai situatia si-mi dadu cu minus...
Adica...din cate stiu io mai sunt si alte duamne actionare la spa,si iona e singura care cere plata in...ebony...eee...sau mai e cineva??
Bine recunosc ca nu am respectat programarea, dar sa se consemneze ca eram sub influenta amenintarilor primite din cauza lui spory tv.Deci convoc actionarili la sedinta sa-si dea cu parerea
Io propun sa ma iertati data asta,si in schimb trimit neste pretene la spa ,sa va creasca incasarili,eee...ce ziceti??
Daca nu smotru scrie pe mine, da nici ebonynu plateste
lisa lasa ca e bun ceaiul asa hot ,numa' ca in timp ce savurez ajung la temperatura de fierbere

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetele...vad ca tare frumos ninge si pe aci si bate un vantnoroc cu spa-ul ca avem unde sa ne adapostim
n-am ajuns pt.ceaiul de la ora 5 intrucat m-am incumetat in trafic.....aventura......adrenalina..si am zis sa va servesc www.youtube.com/watch?v=CX7IYtRH_V8&feature=related" target="_blank">capuccino

mjio zic ca la cunostinta cu pretenele eitre aplicat tratamentu cat mai repede cu putinta ca se intareste dark chocolata

mey actionarililor vedeti ca sunteti convocate la sedinta hotarati voi ce si cum....eu am o idee

hai mey JoAnn chiar crezi ca te pun la smotru cand este post liber....in laborator la invartit in dark chocolata...ei ce zici?daca accepti postu de laboranta uit de plata lu ebony

anka lisa oanapurple.....am vazut ca se poarta fulgu in loc de floare

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn vaz ca iona iti face oferte...nu am avzut decat ca zice cum ca ar uita de pata pe ebony....iti convine sau facem sedinta?

lisa tare mult imi place ce le-ai facut la oaminii de zapada te precepi tare bine, ca si la ceaiuri dupa cate vaz

purple am auzit ca ai o idee cu oamninii de zapada

iona adrenalina cred ca e preferata ta. eu zic sa iei sania totusi, e mai potrivita pe vremea asta

anka

finico razbisi cumva la lumina cu revolutioneru? cum a ramas? ai botezat in secret?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

iona ,si in ce cuprinde mai egzact fisa postului pentru fonctia de laboranta de dark chocolata??
daca vrei pot sa mestec io in capuccino ala de il servesti tu

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico nu am botezat in secret ca nu am gasit numili lu finutzu fir-ar sa fie si am fost okupata si cu pretina lu pretina ca tot ma bate la cap cu spau da daca se angajeaza joann la dark chocolate, treaba e ca si rezolvata ca le tratam pe toate odata sa nu consumam nici material prea mult ca na pa crizili astea
sunt in crize si io acu ca nu stiu cand sa impodobesc www.youtube.com/watch?v=6gjn2dv2ZqQ" target="_blank"> little christmas tree , nu-sh ce cadouri sa fac de www.youtube.com/watch?v=SLTDYsvUKSE" target="_blank"> christmas day si nici macar nu stiu cum va arata www.youtube.com/watch?v=6X043s3I5qo" target="_blank"> my little christmas
da cre ca daca www.youtube.com/watch?v=O0J2K1WiZHU" target="_blank"> santa claus is coming to town www.youtube.com/watch?v=bAsA00-5KoI" target="_blank"> nothing else matters
atentie ce auziti aci vor fi propuneri la melodia zilei in zilili de sarbatori incepand cu 23 nu stiu exact ordinea

cat despre convoacare io nu viu cine e joann sa ne convoace pa actionarili lu spa?? ha?? daca era convocarea de la ebony altfel se punea problema

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

adica, mai exact, tot ce e pe christmas album jackson 5 vor fi propuneri la melodia zilei

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj am inteles, sa traiti!..astea vor fi propunerile de sarbatori la melodia zilei.
...cat despre numele la finutzu, ca parere ai de curly ...e doar o propunere , tu alegi oricum.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mj girlsunt si io o cleenta nemultumita de pretentiile de despagubire ale uneia din voi ...se stie care...pai na...scuze ca mi-am permis aceasta impertinenta

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa io i-as zice curly thrill (daca mi se permite) asta pentru asocierea CT sa aiba si iona CTu ei na , da acu ce sa zic ea decide ca e al ei ea ni l-a prezentat. ce zici ionaaaaaaaaaaaa curly thrill te aranjeaza? hai ca ai pus-o ai si tu CT-u tau
iete si pe www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">CT-u meu

hai mey joann ce bati asa in retragere?? pai pa vremea cand faceam noi partyli alea trasnet si razboaili era pe masura ai de la mine o sedinta gratuita la dark chocolate. da noi despagubiri nu meritam? ca am tinut spau ocupat pentru tine?? io zic sa-l scoti pe ebony la defilare si facem pace sper sa fie si iona de acord poate se indura si iti da si ea o sedinta free la dark chocolate ca tot zici ca-ti place

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput