Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mrs purple e o placere sa va avem printre noi nici nu am apucat sa va felicitam pentru ce minuni facurati cu spau
mey da acilea nu scoate nimiea nimik? fetili e rost de o alergatura prin zapada merge cineva la sanius?? hai luati d'aci ceva www.youtube.com/watch?v=jMj1r45y60M" target="_blank"> hot sa va incalziti atentie ambalaju e ca si a lu www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> energizantu da are alte ingrediente si cand va intoarceti faceti si voi o
pauza

nashico si p'acilea ninge

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna seara.Mai fetelor stau si ma uit in urma ce party-uri incingeati voi pe aci, ce defilari ...vremuri bune maica(l)....Acu nik...pai de cand nu am mai vazut picior de goldie pe aici....sau ceva dangerous.Noroc cu cafelele , ceaiurile fierbinti sau energizantu' forte

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetelorwhere are you??pai daca aci nu-i nimeni, io il iau pe ebony si ne facem un ceai raceala si gripa si ne bagam in pat sa ne incalzim, ca am fost azi la si a zis ca am BIP
duamnelor J.

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana.... situatia lu prisonu inca nu am clarificat-o cu mj.....sper sa ajungem la o intelegere

purple sunt foarte frumosi oamenii de zapada

lisa ibricu cand tre sa ti-l inapoiez?

fetili io am fost la sanius....cu masina e misto ...am fost la coiforde mi-am taiat pletele ca la spa azi a batut vantu...cleenta programata cica vine"alta data"
mey JoAnnca sa vezi ca sunt fata buna ti-am pregatit portie dubla din dark chocolate ca am inteles ca-ti placesi tu ce faci?amani programarea dar la noi nu merje asa te prezinti sau nu tot tre sa platesti..si ca sa-ti demonstrez inca odata ca sunt fata buna te scutesc pe tine .......va plati ebony ....tot ce poti face e sa stai linistita ......voi fi cat se poate de blanda

pe goldienuma nasica anka are voie sa-l scoata la defilare ...cat despre dangerous.....cre ca am fost destul de explicita aseara

cand va adunati toate vreau sa va prezint pe cineva

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Iona ti-a fost de folos ibricul?... ca nu ne-ai servit cu ceai la ora 5..cine stie pa cine ai servit tu....mey, trimite-l pe rainy sa mi-l aduca......mai schimbam si noi o vorba ca nu ne-am vazut demult....

JoAnn ma intrebai daca poti servi din ceaiul meu.. ...sa stii ca e f hoot, daca tu crezi ca te descurci cu el ..poti sa il incerci...numa ai grija sa nu te frigi....

Purple cum e cu oamenii de zapada? cati ati facut pana acum?...eu pot veni sa le pun nasul..

iona, cu cine ne mai faci cunostinta?.....de esti cu okii?..
daca astepti sa vina toate fetele de la sanius.....slabe sanse in seara asta....cred ca s-au aciuat acum la caldura......nu le mai arde de socializare..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza



ieri m-am dat cu sania muuuult si de aia nu am mai ajuns sa scriu

insa am observat toate ceaiurile si alte cele cu care v-ati delectat


mj

iona vad ca ai probleme cu cleentele care nu se prezinta aci la spa. na am venit la spa cu noaptea in cap sa vaz ce si cum. JoAnna...reprogramezi o ba?

purple minunata treaba facusi ieri cu baietii tai cu
iona ai lamurit treaba cu prizonieru saracu'? cand dupa gratii, cand afara....il hartuiti pe bietu, de nici el nu mai stie ce e

lisa imi place cum ai "decorat" oamenii de zapada ai lui purple

anka

sa aveti o zi....frumoasa!!!!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor.
Iona...decat sa plateasca ebony,prefer sa fac smotru o zi la spa
Lisa cu ceaiul tau m-am fript rau de tot...de mai multe ori...
oana o sa ma reprogramez... da nus cand...
fetelor have a nice day

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.

fetili
am sa ma bucur de zapada asta in ciuda incompetentilor de la comandamentul de iarna sau cum naiba i-o zice

in rest.... www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE" target="_blank"> let it snow

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata
Nu e bine ca unele cliente nu respecta programarile. Totusi, in contractul de programare exista niste clauze. Doamna jurist, care sunt acestea?
Iona, azi ai o clienta speciala, sper ca nu ne dezamagesti si o tratezi cum trebuie...sunt foarte curioasa ce tratamente doreste.
Lisa, frumoase "nasi" le-ai pus...da' caciuli?
mjoanaanka




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey aci la spa presteaza cineva azi?hai ca am o cunostinta de la bistrita pa care musai trebe sa o rezolvam inainte de craciun si poate si pa o prietena de a ei cand sa le programam??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput