Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

pa altii ii admir in tacere, da cu sporty e o alta treaba ...lasa sa simta si iona cum e ca cineva sa iti sufle in ceafa si sa stea cu ochii pa ograda ta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

negociere cu iona...n-am io sanse...poate il intalnesc pe sportysi negociez cu el

asta e de la mine....sisteru.....si sunt blanda in comparatie cu sor'mea care nu discuta decat cu asa ca BEAT IT vorba lu cineva de p'aci iar frecventa la sporty tv numa pe jackson streeat se prinde unde nu vei pune picioru veci

mey mj daca tie iti face cu okiu revolutionaru mie imi face prisonu

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da ce te dezlantuisi aci....cu tot arsenalul ala mai ca ma sperii

in rest vaz ca vrei iar pe cienva..esti sisteru si deja mai vrei unu pe langa husband ca atunci e o oarestecare problema



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

mey mj daca tie iti face cu okiu revolutionaru mie imi face prisonu


mey io nu-sh pa cine vezi tu ca-ti face cu okiu fiindca prisonu e tot revolutionaru l-au bagat astia dupa gratii ca a facut revolutie asa ca stii tu vorba aia a lu cineva BEAT IT

acu n-am decat sa va doresc www.youtube.com/watch?v=cqQu1lPhSM8" target="_blank"> sweet dreams

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
mey dat fiind ca e fucking tuesday io una incep din start cu www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=i1VPxXreMDA" target="_blank">NEATZA


mj, imi place cafeaua asa de mult,incat dimineatza nu imi ajunge o ceasca, stau cu www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank">ibricul langa mine....la ora asta, am trecut pe www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">ceaiuri

va doresc o zi www.youtube.com/watch?v=G1MH720dKSo&feature=related" target="_blank">buna

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

buna zi incepe lisa

finico eu nu beau cafea, da ma uit la ibric

purple inca nu stiu daca esti pe drum spre viena sau ba, nu m-ai lamurit

sister sper sa ma lamuresti cum e cu baiatul ala inchis, ce statut are si pentru cine e

JoAnn sa ne zici cum e experienta la spa

anka

si....eu deja am ajuns in laponia, am uitat sa va zic. ii fac o vizita la mosu sa vaz dosaru meu cu lista de cadouri pa unde e

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor, oanaEeee...cum e la spa... pai nu ma mai duc, tu nu esti acolo ...si...nu vazusi ce amenintari imi luai...si alte alea...vrei sa ramana Ebony singur pe lumea asta...
Si ...in alta ordine de idei nici n-am nevoie sa prind sporty tv si nici timp sa-l urmaresc...nu vedeti ca io seara asa tarziu nu prea dau pe aci?? pai...pana il ajut pa ebony sa dezbrace costumul pana...una alta...se face vreo 3 dimi...si tre sa ne culcam si noi ca oamenii la o ora decenta,cand sa mai stau pe spoty tv??
Asa ca la spa alta data
Iona
Lisa buuuun si dulce ceaiul de il servesti tu....pot sa iau o gura ??

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=LIr3VIMLvJ0&feature=related" target="_blank">buna ziua..

fetili

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Ati vazut ce oameni de zapada am facut in jurul spa-ului?

Azi ma duc la cumparaturi cu Black, White & Metal sa le cumpar haine de iarna si ne punem pe facut oameni de zapada. Le-au placut tare mult cei de la spa si vor sa invete si ei sa faca.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput