Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

nu mai dau nemic mey...ca m-am saturat ca iar imi scoti ochii cu generozitatea mea. s-a inchis la oferta la mine, nu mai dau nemic nemic.

nu era apropo la camesha ta galbina...nici gand...ma referam la limonada si atat, nemic mai mult.....

aseara unde ai fost?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

unde am fost aseara??? da ce mey trebe sa dau aci raportu???? iete am descoperit neste incaperi secrete pa la spa si am zis sa le incerc na, esti multumita?? a fost si www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover cu mine
foarte inspirata mrs purple jackson in amenajare
da voi ce-ati facut mey??? ha? mi-a soptit cineva ca v-ati delectat cu pozili lu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover frumos va sade n-am ce zice

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

cine ti-a soptit...poate ca e cea care s-a delectat.... eu de aia te-am intrebat subtil unde ai umblat....ca pa loveru tau il studia cineva cu lupa aseara

si pa ebony l-a scos la inaintare...si nu mai stiu pa cine...ca am pierdut siru

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=i1VPxXreMDA" target="_blank">bona sera

anka bine ai revenit. ne-a fost dor de tine.

fetili vad ca pe ziua de azi ati servit cam tot ce v-a poftit inimioara...insa acum pe seara ar cam merge si un www.youtube.com/watch?v=iWZD8aTWk_8&feature=related" target="_blank">ceai fierbinte..sau o www.youtube.com/watch?v=q-RHBGbrQNM&feature=related" target="_blank">hot white chocolate nu?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lasa mey sa-l studieze acu na daca e al mai www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery378.jpg" target="_blank"> HOT acu ce sa fac oricum nu are parte de el never da io nu inteleg de ce p'ai ei ii neglijeaza nu cumva ar trebui sa-i redistribuim?? se stie pa cine vreau io

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi tocmai ca CT-ul tau e asa hot..ai grija...ca daca tine mult lupa pa el....bummm....ia foc...lupa

ziceti ca nu aveti limonada, no nu-i bai...ca ma duc sa imi fac cu MLoveru. nu va servesc cae specialitate de a lui, numai pentru mine
sa dea cu generozitate cele care au cate 3-4..eu am doar 1...si al 2-lea e cu juma de norma...asa ca

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Oana deci maine vin la spa.
da ia spuneti... sporty tv ala de il prindeti voi pe ce frecventa e?? ori e sicret

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn numai eu prins sporty TV pe frecventa...ca sunt vecina cu iona.....si am neste zambete schimbate cu sporty si oricat se incapataneaza iona nu imi poate taia frecventa

daca vreti..negociati cu iona sau cu sporty

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

negociere cu iona...n-am io sanse...poate il intalnesc pe sportysi negociez cu el

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da ce stati asa cu dintii ranjiti si cu okii cascati pawww.mtv.com/bands/j/jackson_michael/thumbnails/jam_281x211.jpg" target="_blank"> sporty mey da nu puteti sa alegeti si voi altu
e iaca io m-am reorientat, mey mie cam imi face cu okiu www.youtube.com/watch?v=W9Lqm4Jq0e0" target="_blank"> revolutionaru asta o fi a lu cineva?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput