Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.


fetili

mey dat fiind ca e fucking monday io una incep cu o www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">
si cu inca o www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> si cu inca o www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=rLSV70Klej4" target="_blank">neazta

mj servesc aceeasi cafea ca si tinedoar ca io incep in ordine descrescatoare

fetele o saptamana super va doresc

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza

la asa oferta nu stii ce sa servesti prima data

o saptamana senina

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Si...ce se mai aude de spa-ul ala?? Ma programati si pe mine intr-o zi?.Apropo,da...angajari nu faceti??
Azi...imi fac programare dar la
mj ai dreptate, chiar ca e fucking monday-ul asta



"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da ce comode ati devenit? toata ziua ati sta si ati bea la cafele nu? aveti grija ca dauneaza la corasoane atatea cafele. vaz ca nici ceaiu de la ora cinci nu s-a mai servit iaca luati d'acilea un www.youtube.com/watch?v=0ltDpGHtGQc" target="_blank"> cocktail nu-sh exact cum ii zice stiu doar ca e extrem de sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet


si pentru unili duamne se stie ele care www.youtube.com/watch?v=7icC1jwqexU" target="_blank"> un vin vechi da buuuuuuuuuuuuuuuuuun

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

eu azi am fost la spa...ca p'acolo nu mai da nimenea....toate aci stati. am programat cleentele si JoAnn ti-am facut si tie loc...maine la amiazi e ok?

iona, ar fi bine sa o suni pe sister sa vina si ea sa puna mana la munca, ca de party si honey...e vreme mai incolo.

iona maine sa te prezinti la spa ca ai treaba

in rest...ce sa mai zic...ca la cate se servesc p'aci..azi maine deschidem si un club cu un asa meniu

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iete na deschidem club acu pai tu nashico in generozitatea ta, ai fi in stare sa-mparti tot mey sa-ti intre bine in cap: asta nu e meniu pentru muritoarili de rand sa fie clar daca vrei sa-ti faci club, esti libera dar este forbidden sa servesti delicatesili d'acilea

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ce sa impart mey....pai nu impart nemica cu nimenea...vin aci la club..ma pun la scaunu de masaj si vreu sa servesc un cocktail..nah...


da o limonada cu lamaie nu bagati aci la meniu? ca alcohool si cofeina..nu poci, nu imi plac



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ce limonada cu lamaie mey?? ca doar n-o fi vreun apropos la www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover
mey nashico da tu ce dai? ca n-am vazut nemik de la tine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iaca pentru tine, nasico cu dedicatie speciala www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank"> ceva efervescent

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput