Goldie Pants - 29

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

a rostit cineva ebony si defilare? aci is sa vizionez si eu, da doar atat

deci...asteptam JoAnn...iar cu iona...mai bine te duci si sa furi secrete cu dark chocolate aia.....decat sa te razboiesti cu ea

finico....pai ce treaba e asta.....iona ia tot..si noi stam si ne uitam? da mai rezista? da unde ii cazeaza pe toti? ii ia pa toti ca sa aiba ce neglija? nu e treaba buna asta

eu nu dau nici o sugestie a m-am saturat....i-ati dat CTr, CT acum....da-o incolo de treaba cati ii mai dati? sa stiu unde se opreste? si mai vrea si pa la altii.....na...sa nu va mai aud dupa aia

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ezact asta vroiam sa spun si eu oana ...mey nu se mai poate ashea......adik ionei ii fug okii in toate directiile si tot ea e cea mai privilegiata?..cum gaseste unul nou, cum si-l insuseste..acusi ajunge la 2300....da numa sa se uite nu poate?

joann, nici o cleenta de-a noastra nu pleaca nemultumita de la spa...asa ca poti incerca cu incredere sedita gratuita.....intre timp, il poti lasa pe ebony in zona de relaxare avem noi grija sa nu se plicti pana te faci tu fromoasa...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

pai...offf...si abia s-a dazbracat, dar daca voi vreti caEbony sa defileze,atunci fie pentru voi

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

pfuuuuu ce nod, ce centura, ce costum


deschid capitol nou...sa ma racoresc, ca e prea cald p'aci

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

pai...offf...si abia s-a dazbracat, dar daca voi vreti caEbony sa defileze,atunci fie pentru voi


costumu..ca, virgula, costumu.....dar ce paieteeee...deschide oana mai repede capitolul nou..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici deoarece ne-am mutat la capitol nou. Multumim

Continuam aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=146311

Mergi la inceput