Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *118*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

eu am luat de cand nu mai alaptez Karissa..si sunt foarte multumita..niciun efect secundar..ciclu de 4 zile..vine la "fix"..e totul ok.



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Aoleu, e clar ca e weekend. Nu mai zice nimeni nimic. Sau va pregatiti pt alegerile de miine?

Laudati-va oleaca cele care ati fost pe la shopping va rog, poate-mi mai vin si mie idei...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Am uitat de ghibolul Ilincai
Stateam si ma frasuiam ce regionalism o mai fi si ala...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Tot io.
Am vazut pozele cu Luana in cada mare. Taaaaaare scumpicica este . Nu baga in gura spuma aia?



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Helau.

Un mare pt Aris nemachiata, sper ca e bine (Aris machiata, da raportul!)

Mai, nush cum e cu intelesul la varsta asta. Al meu face exact pe dos fata de ce-i spun. Ii zic: "Nu arunca jucaria dupa pat" si fix dupa pat o arunca. Sau ma musca si ii zic "Au, ma doare" si il umfla rasul si baga coltii si mai tare. Nu imi dau seama daca nu intelege sau am trecut deja la etapa "s-o crezi tu!".

Ati vorbit acu' 2 zile (cred) de dormitul impreuna. Din pacate noi nu incapem toti 3 in pat, asa ca am de ales intre pui si sotz. Sincer, io as alege puiul, ca nu sforaie da' si ala mare tot puiu' meu e, nu?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Seara buna!

ARIS, multi pupici pentru tine si surioara. Sa mai intri, ca mie una imi e dor de tine si povestile tale despre Vitamina

OLI, bravo pt Davidutu. Sa vina si la Ana sa ii arate cum sta treaba

DYANA, super dragut Mutzu galbenus. Si ce studios este

PISIGRI, ILINCA, haioase povesti mai aveti . Saracul Manole, parca il si vad cu bradul in cap si cu ochii aia mari si nedumeriti uitandu-se disperat dupa Ilinca

Noi am fost in vizita la finutii nostri (o pereche, cei cu finuta mai mica si mai grasunica) si am primit deja un cadou de Mosu: o jucarie ce consta in 2 pantofi f misto, de plus, mari si pufosi, ca aia de clauni, plini de sireturi, arici, jucarele, buzunarele, etc. Cica au dulbu rol: sa il ajute pe copil sa invete sa se incalte singur si sa il ajute sa descopere. E pt 12+ asa ca mai asteptam un pic

Acum inainte de culcare am asezat frumos ghetutele la usa sa vedem ce gasim maine dimi in ele.
Fetelor, e primul Mos (Nicolae si Craciun) cu bebe. Va vine a crede? Hai ca ma apuca melancolia si nu e cazul

Eu ies, asa ca spun LA MULTI ANI! anticipat tuturor mamicilor, taticilor si bebicilor ce poarta numele de NICOLAE sau NICOLETA (cu variatiunile lor Nicholas, Nicole, etc.)


Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)

www.copilulvedeta.ro/voting.php?cid=1670" target="_blank"> Un vot, va rugam

Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Fetelor intru sa va urez un Mos Nicolae cat mai fericit, implinit, plin de cadouri, bucurii si sanatate pt voi, familia voastra si nu in utimul rand pt piticii vostri! si Un La Multi Ani! Nicoletelor, Nicolae sau Nicolas.

Ma bucur enorm ca v-am cunoscut si ca am ocazia sa va urez de sarbatori.



Mami de Gazii mica si frumoasa Avem sapte lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Vai cuscra PISIGRI (ca acum tre' sa specific care cuscra)am ras cu lacrimi la povestea taSunt sigura ca tu ai trecut atunci prin momente de furie maxima dar povestita si nu traita, intamplarea este de nota10

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

ILINCAmi-ati inveselit seara

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Despre premergator versus antemergator si altele am gasit un articol interesant :

http://babydex.com/2009/01/16/stop-accidentelor-de-premergator/





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput