Breaking News - 6

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Incepand cu minutul 2 ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Medy interesant ca au cantat asta....dar nu pot sa ma abtin si sa nu comentez ca nu se apropie nici la calcaiul lui MJ ca interpretare.
Nimeni nu va putea canta ca el, ce a cantat si compus el .
Sa te avanti sa interpretezi o melodie a unui geniu intr-ale muzicii e atit de riscant, insa stiu, ei au facut-o de drag, din stima si recunostinta...am prins mesajul



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Frumos videoclipul la This is it... si trist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Poate ca au recunoscut, indirect, cine este adevaratul castigator al premiului Nobel.
In 22 februarie 2010 va aparea un DVD
http://www.mjfanclub.net/home/index.php?option=com_content&view=article&id=3151:uk-a-european-release-of-this-is-it-on-dvd&catid=85:latest-news&Itemid=82

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

In primul rand, Lisa multumesc pt pontul cu picturile. M-a impresionat mult cea cu pamantul si leucoplastul ala. Dar si cele cu el sunt f reusite, parca ar fi poze.

In al doilea rand, Medy multumesc pt clipul de la Nobel, mi-a placut mult si ma bucur ca lumea nu il uita. Sigur ca n-o sa mai cante nimeni niciodata ca el insa...

Mai departe, vroiam sa va arat o interpretare tare frumoasa de la She's Out of My Life, cantata de un concurent la X Factor (daca stiti American Idol, X Factor e fratele din UK, noi urmarim an de an si Joe a fost favoritul nostru de la inceput, e foarte bun dar si foarte modest si cu mult bun simt - in seara asta e finala si el e unul dintre cei doi ramasi):




Clipul de la This Is It...trist..

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Cateva lucruri de-ale lui Michael vor fi vandute la licitatie pe 16 decembrie... printre ele, o pereche de mocasini negri inscriptionati pe talpa "Rock My World Billie Jean" impreuna cu o palarie fedora, ce au fost purtate la concertele din 7 septembrie 2001..

http://www.chichester.co.uk/latest-entertainment-news/Jacksons-moonwalk-loafers-on-sale.5910717.jp

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Motanik, si al meu, si al meu... of, e atit de frumusel, ca-mi vine sa-i maninc gropitele alea! Care este al doilea... eu urmaresc evolutia lor pe youtube... Are o voce absolut superba, chiar daca nu cistiga, tot va ajunge mare... sper, adica are tot ce-i trebuie.

Am vazut rapid ce ati pus, frumos si trist This is it, intr-adevar...

Va pe toate si sper sa revin in forta, mai am saptamina asta si gata sesiunea, vine vacanta!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ah, a cistigat Joe McElderry!!!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nelia, al doilea era Olly Murs pe care toata lumea il vedea castigator de la bun inceput - are atatea admiratoare ca te-ai cruci, nu stiu pt ce, pt schimonoselile lui ca la voce s-avem pardon, nu e cu nimic deosebit.
In fine, am votat duminica si am stat cu sufletul la gura, s-a facut dreptate. In ultimele 5 seri de concurs Joe a fost de fiecare data pe locul 1 ca nr de voturi primite. Bravo, abia astept sa ii cumpar singleul, ti-a placut?

Scuze de off topic.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput