Breaking News - 6

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dry_votka spune:

Mersi, JoAnn, nu stiam, am sa ma uit
Eu am fost la filmul This Is It la cinema, si mi-a placut foarte mult...bine, nici nu are ce sa nu iti placa ....iar la cinema digital se vede super-bine; si ce concert super pregatea MJ...cand o sa apara pe dvd, il cumpar neaparat; desi am inteles de la alte persoane ca pe net se gaseste o varianta mai lunga...
Misto ca aici pe DC este asa un fan club Michael

http://verze.ro
simtul umorului inca nu a murit
femei cu simtul umorului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

http://www.mtv.ro/stiri/muzica/jackson-4-pleaca-in-turneu
Nu ca ar interesa pe cineva...cu toate ca lor asa li se pare

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_mike spune:

Chiar nu-mi dau seama ce se intampla cu fratii lui Mike, abia asteptau sa moara fratele lor,ca sa apara ei peste tot. Ori vor sa devina faimosi din nou,acum la batranete,ori nu se mai satura de bani, ori sunt atat de saraci incat isi calca demnitatea si numele lui Mike in picioare.Ma intreb....nu puteau face asta inainte?! aaa,nu, pt ca Mike nu ar fi mers in concerte cu ei,NEVER...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

"Nona Paris Lola Jackson had made claims that she was married to Jackson at the time of his death in June this year."
http://www.thaindian.com/newsportal/entertainment/brit-loses-fight-for-rights-to-michael-jacksons-estate_100287622.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

numa tampiti...de aia s-a dus ...de cati tampiti si rai a fost inconjurat

disclaimer: am o stare proasta azi

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Premii ... de ce nu l-au crezut, de ce nu l-au recompensat mai devreme ?
http://www.fmqb.com/article.asp?id=1622196

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Medy, asta intrasem sa scriu si eu, ca tocmai am vazut la stiri, pe 30 ian va primi premiul Grammy pt intreaga cariera.
Cat despre intrebare, probabil ca ar fi primit premiul asta oricum, numai ca nu se asteptau sa-l...pierdem atat de devreme.

Eu ma bucur ca se va adauga numelui inca un premiu Grammy, nu e deloc de neglijat si-l merita pe deplin. Pacat ca nu ne va putea acorda speechul invingatorului..
Peste ani insa lumea va uita prostiile spuse de presa si isi va aminti de Michael Jackson ca de artistul care a batut toate recordurile in muzica, cele mai multe premii, cele mai scumpe clipuri, cele mai indraznete, cele mai frumoase, cele mai cele...

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Mmmm...ce final....

Superb Medy6




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

David Nordahl este un artist de 68 ani, care a realizat mai multe picturi cu Michael, in ipostaze mai neobisnuite, la cererea acestuia.
In acest www.telegraph.co.uk/culture/music/michael-jackson/6778086/Michael-Jackson.html" target="_blank"> articol pictorul povesteste cum a fost contactat de MJ si cum au devenit prieteni.

"These paintings are a way of seeing how Michael would like to have seen himself."
O parte din picturile acestui artist le puteti vedea www.guardian.co.uk/music/gallery/2009/dec/10/michael-jackson-painted?picture=356726998" target="_blank"> aici .

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput