Breaking News - 6

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Nelia (sa speram ca) timpul le rezolva pe toate....



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Da' sa le rezolve cum vrei noi!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

http://stirileprotv.ro/show-buzz/michael_jackson/michael-jackson-deshumat-urmeaza-a-patra-autopsie.html
...numai ca eu in stirile astora ...nu prea mai am incredere...

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Impresionant totusi tributul (prea mic, dupa parerea mea) adus lui Michael la Grammy Awards...insa nu pot sa nu observ ca, cei 5 cantareti nu au avut puterea, prin vocile si interpretarile lor, sa transmita acel sentiment asa cum numai Michael putea. Nu am simtit deloc acel magnetism, vraja... ci doar o interpretare a lui Earth Song.
Ce OM!



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank"> .... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

ce dulci au fost copiii, ce draguti au fost cand s-au fastacit putin dar ce mari mi s-au parut ca au crescut, pareau asa maturi si.... responsabili, adica exact asa cum puteau fi copiii lui MJ - bine crescuti .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

danat pana sa citesc ce ai scris tu am trimis un measaj vara-mii cu linkul de pe youtube si am scris exact cam ce ai scris tu...5 voci deosebite care nu reusesc sa transmita prin interpretarea lor ceea ce transmitea MJ...la discursul copiilor m-a luat rau plansul...rau

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

L-ati vazut pe Prince? Ochii aia...

Si mie mi s-a parut trist tributul, cinci voci care nu faceau laolalta cat puterea din glasul lui Michael.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Mie copiii mi s-au parut extrem de maturizati, sigur sunt copii si cresc repede deci fizicul e normal sa se schimbe dar parca li se citea pe fetze prin cate au trecut, erau tristi si pareau singuri dar in acelasi timp se vedea ca se au unul pe celalalt, ca sunt o familie (stiu ca parca ma contrazic dar sper sa intelegeti ce vreau sa spun).
Si mi s-a parut ca sunt extraordinar de frumosi, mai frumosi ca niciodata si ca si seamana unul cu altul mai bine ca niciodata.
Si uitandu-ma la ei m-a izbit un dor de Michael, ce mandru trebuie sa fie de ei....


Foarte frumos discursul lui Prince.
Si impresionant si tributul, sper ca lumea sa nu il uite niciodata si toti cei din industria muzicala sa il pastreze mereu ca pe un etalon al perfectiunii.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput