Breaking News - 6

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Sper ca nu pe scena, nu ca protagonisti, ci doar ca cei care vor lua premiul in locul tatalui lor.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Incep sa am palpitatii cind ma gindesc la Grammy... nu stiu de ce, dar daca... totusi... asta era planul!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Michael Jackson’s 3-D ‘Earth Song’ Video Preview
http://www.theboombox.com/2010/01/27/michael-jackson-3d-movie-previews-online/

The original marriage certificate issued to Michael Jackson and Lisa Marie Presley sold online for $70,800 during a live auction webcast
http://finance.yahoo.com/news/Original-Michael-Jackson-Lisa-bw-1568635717.html?x=0&.v=1

Casa din Las Vegas inchiriata de Michael Jackson in 2007-2008, vanduta cu 3.1 milioane de dolari
http://www.lasvegassun.com/news/2010/jan/27/michael-jacksons-former-las-vegas-home-fetches-31-/


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna fetelor!
Mi-am luat dvd-ul This is it.
Filmul ca filmul, l-am vazut deja de 4 ori pana acum, efectele acustice merita, dar toate celelalte bonusuri pe langa film, toate lucrurile din back stage sunt uluitoare...
Sunt foarte, foarte impresionata...ce show ar fi realizat...ce costume i se pregateau...
Merita, sa vi-l luati si apoi va astept aici sa il disecam.

"In Our Darkest Hour
In my Deepest Despair
Will you still care?
Will you be there?
I'll never let you part
For you're always in my heart!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

Anculina, ce pret are ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Am inteles ca pe Blue ray sunt 3 de ore extra footage .Anculina, asta cat dureaza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

si eu am vrut tot pe blu-ray sa il iau...dar costa o groaza de bani un blu-ray-player

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Eu nu mi l-am luat pe ala blue ray pt ca nu am dvd blue ray si atunci ce rost are?
Mi l-am luat pe ala care e la oferta in carrefour, cateva sute de mii, ieftin (nu mai stiu exact ca nu am cumparat doar asta si nu mai stiu exact cat a fost doar dvd-ul).
Oricum, repet,materialul extra film merita, maerita, maerita!
Memories, audiitile cu dansatorii, costumele care se pregateau, Philips a lucrat impreuna cu designerul lui la costumul pt Billie Jean, sosetele, dunga de la pantaloni si manusa erau strabatute de leduri care isi schimbau culorile in toate ulorile curcubeului si ritmul, video-efectele 3 d care se pregateau, avionul MJ AIR 3 d in care ar fi decolat si ar fi plecat la incheierea spectacolului...cele mai tari kestii!
Azi mi-a luat iubitul sot editia Gold in piele The Ultimate Collection - 4 cd-uri cu cele mai mari hit-uri din 1964 pana in 2004 plus 1 dvd cu concertul din bucuresti. 1 milion sase sute cincizeci a costat asta.

"In Our Darkest Hour
In my Deepest Despair
Will you still care?
Will you be there?
I'll never let you part
For you're always in my heart!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

Incep sa am palpitatii cind ma gindesc la Grammy... nu stiu de ce, dar daca... totusi... asta era planul!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU




Nelia eu nu cred chiar asa....insa asa cum am mai spus candva...sper, cred, trag speranta ca odata, candva, curand poate, va aparea un film super-mega-traznet (mai tare decat Avatarul acesta care a minunat populatia) si care va purta clar amprenta lui Michael...
Mie una mi-e tare dor de el... si ma bucur cand il aud cantand pe fundalul multor emisiuni, de orice fel.
Saptamana trecuta, de exemplu, aratau la tv cum se antreneaza skiorii austrieci (ca tot sunt acum cupe mondiale de tot felul pe aici prin Austrika). Si pe ce melodii credeti voi ca se antrenau? Normal, MJ! Ati ghicit!



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Nici eu nu cred, Danat, dar imi place sa ma gindesc din cind in cind si la o aparitie live, desi, repet, nu cred ca de asta a facut ce a facut daca a facut. Ca se poate nici sa nu fi facut nimic si sa fie..., ma intreb la ce ar fi trebuit sa bage atitia bani in costume si restul... daca nu era sa fie!?! Filmul si restul da, dar nu si costumele si toata maretia show-ului ce avea sa nu se intimple niciodata.

Pe de alta parte, stiu ca si-a dorit sa faca atitea alte lucruri in viata, ori ca Michael Jackson nu cred ca ar fi putut, asta e clar. Ar fi fost MJ cintaretul si dansatorul cu care lumea era obisnuita si atit! Printre care si regie de film, sa studieze arte... sa calatoreasca linistit, fara sa fie fotografiat si filmat la orice pas. Ca nu-mi dau pace doua lucruri, pe linga altele trei legate de moarte si inmormintare: faptul ca estate Jackson da bani in stinga si-n dreapta cit se cere, dar nu si lui ta-su si ca le-a alocat copiilor inca o suma peste suma deja exorbitanta alocata... Ma tot intreb, cit de regeste iti doresti sa traiesti chiar daca ai bani, tot nu inteleg ce poti sa faci cu atita banet pe cap de copil! Daca o parte din banii alocati copiilor merg si la tata sau la proiecte facute cu sau fara prezenta lui care nu se vad acum cu ochiul liber, atunci ar fi explicabil, nu?

Le tot invirtesc si eu in cap, pentru ca daca accept definitiv ca a murit si gata... mi se stringe iar sufletul de tristete.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput