Breaking News - 6

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

nelia,n-am citit scenariul sau banuielile tale din vara,dar m-ai facut fff. curioasa.
Insa eu am avut un soc sa-l vad pe M.A. cu Will Smith facind o declaratie... (o gasesti pe youtube) unde M.A. tremura din toate incheieturile.Am inteles ca are Parkinson(???).Habar nu am avut.
Tremura rau si abia vorbeste si am mentionat asta pt. ca in halul asta ajuns,(si daca nici tu nu stiai)cum l-ar fi putut ajuta pe MJ.??Las asta pt. tine,ca tu esti micul geniu (adica sa vezi daca da cu + sau cu - la scenariu)

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas
ISLAM DENOUNCES TERRORISM

I want to tell the world... a Story


Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Stiam ca are Parkinson, dar asta nu schimba cu nimic cercurile in care se invirte! Sincera sa fiu, nici eu nu stiu ce scriam asta vara, dar stiu ca l-am pomenit pentru ca mi s-a parut ciudat ceva... da' nu mai stiu ce. Daca nu-mi aduc aminte, ma uit pe mesaje, sa vad ce m-a frapat. Si mai stiu ca acum vreo zece ani, MA voia sa cumpere o insula nepopulata si intr-o seara am adormit numai cu gindul la aceasta insula: care este acea insula? unde anume? cum se poate verifica daca un om care a murit (MJ) traieste acolo, ce spun legile in aceasta privinta (adica controlul unei insule proprietate privata - nu ca as vrea sa o controleze, prefer doar sa stiu ca e acolo - un loc fara nume, nu? Dar sa ramina acolo, pentru ca asa a vrut el, sa-l lase in pace...)... sint geniu la scenarii fantaziste, nu-i asa!?!

Eu nu am auzit bine ce spunea Kravitz, ca la noi era razboi, iar acum dorm copiii si nu-mi merg castile... Stiu ca spunea despre cit de frumos a fost sa faca acea inregistrare, ca exista un DJ despre el nu stie nimic... dar a spus in acel filmulet si cind au facut acea inregistrare!?! Sint doar curioasa...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

nelia, nu trebuie sa fii dezamagita de faptul ca acele discursuri / rugaciuni in grup sunt practicate si de altii. Nu e neaparat ideea lui Ortega, e o practica larg raspandita. Sunt secvente asemanatoare cu Michael din turneele precedente, stiu sigur ca am vazut pentru Bad si Dangerous.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Rall frumoase pozele puse acuum de tine (si sapt trecuta si ultima)! Ce suplu era MJ oricum...noi ne tot miram ca era slabit la repetitii...nu mi se par multe kg diferenta fata de ultima foto postata de tine.
Certificatul acela de casatorie...pfuaaa....ce mi se pare alambicata semnatura lui Michael...dar a Lisei e varza

Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

danat
La ultima am la propriu si nu ma razgandesc cand spun ca asa arata perfectiunea


http://www.deedeeskid.com/ - blogul lui Taj (fiul lui Tito), in ultimul post vorbeste despre Michael.

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Acum am citit si eu articolul Bulinutza.....puii mici.Nu vreau sa stiu ce este in sufletul lor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

da anka, mi se pare trist rau...si-au pierdut tatal si acum pierd si celelalte momente de bucurie...nu mi se pare corect...sunt doar niste copii pana la urma

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Pai, eu citisem ca vor petrece Craciunul cu Janet... of, daca e asa, cred ca le-a venit tare greu.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput